Qeveria vendosi rikthimin e kazinove ne zemer te tiranes ?

Cfar mendoni per kte gje?

  • Po

  • Jo

  • Indiferent .


Results are only viewable after voting.
@Endrra mos i merr seriozisht postimet e mia me lart.
Ne nuk jemi paçavure si keta Rilindasit. E djathta, jo vetem ne Shqiperi, ka çuar njerezimin perpara. Ne Dy vitet e para te Bashes do kuptohet ndryshimi, pasi aktualisht ekonomia ne Shqiperia, eshte me keq se ne ‘97.
 
@Endrra mos i merr seriozisht postimet e mia me lart.
Ne nuk jemi paçavure si keta Rilindasit. E djathta, jo vetem ne Shqiperi, ka çuar njerezimin perpara. Ne Dy vitet e para te Bashes do kuptohet ndryshimi, pasi aktualisht ekonomia ne Shqiperia, eshte me keq se ne ‘97.
Me pelqen shume stili yt diversifikues ne bashkebisedim grupi :p

Duke ju referuar drejtimit te ministrise se brendshme si dhe drejtimin e PD si dhe marveshjet qe ka bere me Ramen si dhe gjithe protestat pa sukses qe udhehoqi per te rrezuar qeverisjen Rama e them me plot goje qe Basha do jete kryeministri me skandaloz qe do kete historia e politikes shqiptare nder vitet e fundit.
 
@Endrra mos i merr seriozisht postimet e mia me lart.
Ne nuk jemi paçavure si keta Rilindasit. E djathta, jo vetem ne Shqiperi, ka çuar njerezimin perpara. Ne Dy vitet e para te Bashes do kuptohet ndryshimi, pasi aktualisht ekonomia ne Shqiperia, eshte me keq se ne ‘97.
@Darius Ne jemi si Jesus.. na bin ne faqen e majte i kthejme dhe te djathten.. kombi mbi te gjitha ?

Nejse une jam me Merkel .. kam te njejtin vleresim si ajo per Ramen ??
 
Me pelqen shume stili yt diversifikues ne bashkebisedim grupi :p

Duke ju referuar drejtimit te ministrise se brendshme si dhe drejtimin e PD si dhe marveshjet qe ka bere me Ramen si dhe gjithe protestat pa sukses qe udhehoqi per te rrezuar qeverisjen Rama e them me plot goje qe Basha do jete kryeministri me skandaloz qe do kete historia e politikes shqiptare nder vitet e fundit.
Çmendim ke qe te jesh drejtoresha e pare e “zjarrfikesve” ??

E kam thene edhe me perpara, po e perseris se nuk pretendon njeri se po iku djalli Rama, do vij hyjnori Basha. Do ishte budallek ta besoje. Por jam i sigurte, qe Basha ne qeverisje do jete shume here me mire per Shqiperine.
 
Me pelqen shume stili yt diversifikues ne bashkebisedim grupi :p

Duke ju referuar drejtimit te ministrise se brendshme si dhe drejtimin e PD si dhe marveshjet qe ka bere me Ramen si dhe gjithe protestat pa sukses qe udhehoqi per te rrezuar qeverisjen Rama e them me plot goje qe Basha do jete kryeministri me skandaloz qe do kete historia e politikes shqiptare nder vitet e fundit.

Jooo çeshte ajo fjale. Basha eshte çun persmari. Mkujto i çun qe kishim ne 8 vjecare, sa here na duheshin lek per bilardo i thoshim ik vidhi ke dyqoni meqense baba vet kishte i furre buke ?lol?

Te njejtin fat do kete dhe Basha lol
 
Do ishte e arsyeshme qe te hapeshin kazinote perseri duke ditur qe shqiptaret jan teper te apasionuar pas bixhozit...?
E arsyeshme? Aspak.
Ludomania vjen e shtohet dita ditës. Pastaj, duhen qendra rehabilituese për ‘shpirtërat e dobët’, e shumë ndërhyrje tjera shtetërore.
 
Jooo çeshte ajo fjale. Basha eshte çun persmari. Mkujto i çun qe kishim ne 8 vjecare, sa here na duheshin lek per bilardo i thoshim ik vidhi ke dyqoni meqense baba vet kishte i furre buke ?lol?

Te njejtin fat do kete dhe Basha lol
Wee cfare komunistit ?
 
@Endrra,
Pak e nga pak do te perceptosh ne postimet e tyre frike, nervozizem, krahasime te paqena, shpifje etj. Ne psikologjine e tyre dallohet nje lloj pasigurie per fitoren ne zgjedhje, dhe kjo pasiguri u ben nervoze, te zymte, te vrenjtur, te ashper, dhe sulmojne vazhdimisht kundershtaret ne bindje, ose i banalizojne.

Ndryshe nga ne, pozitive, optimizem, besim, entuziazem, ne bazohemi ne programe te perpiluara nga ekonomistet me te mire Gjerman... per ringritjen e Shqiperise nga gropa e erret qe ka rene.
 
@Endrra,
Pak e nga pak do te perceptosh ne postimet e tyre frike, nervozizem, krahasime te paqena, shpifje etj. Ne psikologjine e tyre dallohet nje lloj pasigurie per fitoren ne zgjedhje, dhe kjo pasiguri u ben nervoze, te zymte, te vrenjtur, te ashper, dhe sulmojne vazhdimisht kundershtaret ne bindje, ose i banalizojne.

Ndryshe nga ne, pozitive, optimizem, besim, entuziazem, ne bazohemi ne programe te perpiluara nga ekonomistet me te mire Gjerman... per ringritjen e Shqiperise nga gropa e erret qe ka rene.

Opa e futi @endrren n'valle ky lol
Çer manipuluesi mer ej ?
Perça dhe sundo, tipik i kuq ✊
 
Opa e futi @endrren n'valle ky lol
Çer manipuluesi mer ej ?
Perça dhe sundo, tipik i kuq ✊
S’ka nevoje per propagande, pasi ajo eshte me themele te hershme te djathta. Problemi i saj eshte se do te deshironte ta perceptonte frymen e ndryshimit jo nga postimet e mia ne forum, por ne atdhe ?✌️
 
Çmendim ke qe te jesh drejtoresha e pare e “zjarrfikesve” ??

E kam thene edhe me perpara, po e perseris se nuk pretendon njeri se po iku djalli Rama, do vij hyjnori Basha. Do ishte budallek ta besoje. Por jam i sigurte, qe Basha ne qeverisje do jete shume here me mire per Shqiperine.
Dmth po me ul ne grade, nga antiterrrorizmi tek diplomacia nderkombetare :p

Dilni me nje kandidature me te mire per KM se me Bashen skeni gje ne terezi. :)
 
Dmth po me ul ne grade, nga antiterrrorizmi tek diplomacia nderkombetare :p

Dilni me nje kandidature me te mire per KM se me Bashen skeni gje ne terezi. :)
Une e thash me spond, edhe pse nuk di te luaj bilardo, si qetesuese ne postime ?. Per te qene i sinqerte nuk e kam idene se cili/a mendohet te marri MPJ, por tek e Brendshmja, nje shok i yne do te jete ?
 
Top