Qyteti me i bukur?

Qyteti me i bukur?


  • Totali i votuesve
    22
  • Poll closed .

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
Deshiroj te shprehni mendimet tuaj per qytetin me te bukur ne shqiperi persa i perket arkitektures,urbanistikes,pastertise dhe jetesen?
e di dhe e kuptoj qe shume duan sduan do mbrojne qytetet e tyre(midis tyre dhe une:D)]
ne sondazh do ve detyrimisht qytetet me te degjuara dhe me te medha,kjo sdo te thote se qytetet e tjera me te vogla s'jane te bukura:)
 
  • Më pëlqen
Reactions: MEe

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
vlora patjeter:p ke mund te votoj tjeter....
vendi i perkryer per te kaluar pushimet verorre...
 

Lela_Dr

Donatorë
O durrsi hajde votoni icik ketu, t'i tregojme ketyre se kush eshte qyteti me i bukur LOL
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Per Kosove nuk paska :bum

Do te votoja per Qytetin Sarandes kam qen ne Shqiperi e kam vizituar Durresin, Krujen, Vloren , Tiranen, Saranden, Butrintin ... e Saranda me ka pelqy me se shumti per gjethqka :kercim:
 

Scorpions

DyRrAhU bOy
qenka shume transparent ky votimi, u shikokan per ke votojne antaret :p

nejse una per Durrsin :D
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
berati definitivisht berati..oki noshta ka qytete shqipe ma t'bukura se ky amo mu berati m'plq teper, edhe si atmosfer kshtu, yep fantazi..
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
Per Kosove nuk paska :bum

Do te votoja per Qytetin Sarandes kam qen ne Shqiperi e kam vizituar Durresin, Krujen, Vloren , Tiranen, Saranden, Butrintin ... e Saranda me ka pelqy me se shumti per gjethqka :kercim:

liza ke te drejte qe merzitesh dhe te kerkoj falje qe skam vene dhe qytete kosovare.
kisha shuuume deshire te vija dhe qytete kosovare ne kete sondazh por s'lejohen me shume se 10 ne sondazh.
duhet hapur dhe nje sondazh per qytetet ne kosove:)
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Qe te mos ngaterrohemi, pyetja nuk eshte nga kush qytet jeni, por cili eshte me i bukuri dhe ndo1here edhe mund te te pelqeje me shume nje qytet tjeter vec atij ku ke jeutar...

Po flitet nga ana turistike besoj...
 

lucky_strike

IT`S TOASTED
per ne stinen e veres vlora dhe saranda , pastaj per dimer tirana se ne te tjerat vetem kallasha ke ne xhiro
 

CoNNecT

Administrator
Vlora, jo per gje po ka vajza te bukura...
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
Mbajta pak me hater Beratin...
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Saranda dhe Tirona :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
vlora durresi tirana te tjerat sbojn hic fare connect te paska pelqyer ndonje vajze ne vlore ???
 

alfonci

Veri investigatio
Saranda per plazh dhe shkodra per pjesen tjeter.
 

METi

-=EdoLorEli=-
Kam qenë në Tiranë, Shkodër, Kavajë, Durrës, Peshkopi, Vlorë, Sarandë, Lushnje, Fier dhe më së shumti kam qëndruar në Rrogozhinë, edhe pse nuk qenka Rrogozhina votoj për Rrogozhinën unë, edhe pse qytet i vogel është shumë vend i bukur. :).
 

sec_l

NJERI I THJESHT
une votova per qytetin tim te lindjes por me sa shof tironsa e durrsaket e paskena myt nji jena, dhe pak thon tiron durres do kaloj moca cati me cati :p
 

The End

I dashuruar ne Fv
Titulli: Qyteti me i bukur?

Pasi qe nuk eshte vendi im ne list pra Gjakvoa po votoj per vllezerit e mi Shkodran
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Qyteti me i bukur?

Tirana ;) :D:D
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Qyteti me i bukur?

Padyshim Elbasani me pelqen shum qetesi edhe pasterti e madhe.
 

ANGEL BLUE

Anëtar i ri
Titulli: Qyteti me i bukur?

Durresi im.....QYTET ROMANTIK+MESHKUJ MENEFREGIST=TERHEQJE...FEMRA TE BUKURA+karaker te forte=NJEREZ TE VECANTE....:)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Qyteti me i bukur?

Durresi im.....QYTET ROMANTIK+MESHKUJ MENEFREGIST=TERHEQJE...FEMRA TE BUKURA+karaker te forte=NJEREZ TE VECANTE....:)

hahahahhahahahhaha durrsjo hallall e ke po ajo me te kuqe ceshte hahahah dhe un me mendimin tend jam ika se port side po me pret i love durresi
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Titulli: Qyteti me i bukur?

Durresi im.....QYTET ROMANTIK+MESHKUJ MENEFREGIST=TERHEQJE...FEMRA TE BUKURA+karaker te forte=NJEREZ TE VECANTE....:)

brava angel, ska si durrsi :)
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Titulli: Qyteti me i bukur?

hahahahhahahahhaha durrsjo hallall e ke po ajo me te kuqe ceshte hahahah dhe un me mendimin tend jam ika se port side po me pret i love durresi

zaje pse e ngacmo gocen ti mer qen bulldog
 

ANGEL BLUE

Anëtar i ri
Titulli: Qyteti me i bukur?

hahahahhahahahhaha durrsjo hallall e ke po ajo me te kuqe ceshte hahahah dhe un me mendimin tend jam ika se port side po me pret i love durresi

Po u nxitova ta shkruaj ....gabim drejtshkrim...ska rendesi ...kush do e kupton:):)
 
Top