Qyteti me i bukur?

Qyteti me i bukur?


  • Totali i votuesve
    22
  • Poll closed .

Baboon

Relax
E pse nuk paska votime mo? Si mer ma keni lon Tironën me Durrësin n'sherr 😜

Nejse shyqyr jom nga Pogradeci,
ene s'qeka hiç m'liste se kur shof ca voata moooo them
Qyteti mo i bukur Osht Çorovoda 😜🤣
 

Shej

Sirius
E pse nuk paska votime mo? Si mer ma keni lon Tironën me Durrësin n'sherr 😜

Nejse shyqyr jom nga Pogradeci,
ene s'qeka hiç m'liste se kur shof ca voata moooo them
Qyteti mo i bukur Osht Çorovoda 😜🤣
Po ti cne nga Poradeci bre lalke?

Qyteti me i bukur eshte Farka :p
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Jo Saranda, se atje ka shume pirat dhe kacak...

Ca miqte e mi anglez shkuan me pushime ne Korfuz para 4 vjetesh. Jane te fiksuar per lundrim me anije me vela. E pyeten kapitetin grek te anijes qe po perdornin nese mund te shkonin edhe ne Sarande. "Jo" tha kapiteni "sepse ne Shqiperi te grabisin dhe te vrasin... dhe me marrin anijen".

Keshtu qe ju lutem hiqeni Saranden nga lista deri sa te zhduket ky fenomeni i pirateve dhe kacakeve sarandiot! lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Me shume kam shetitur zonen e jugut dhe jug lindjes
kete veriun e kam cik fiksim , por se di pse kam probleme me u kuptu me kta verioret une...lool

Si qytet te bukur do cilesoja Gjirokastren, pervec historise dhe bukurive qe ka, po aq edhe Beratin

e aq
 

Baboon

Relax
Me shume kam shetitur zonen e jugut dhe jug lindjes
kete veriun e kam cik fiksim , por se di pse kam probleme me u kuptu me kta verioret une...lool

Si qytet te bukur do cilesoja Gjirokastren, pervec historise dhe bukurive qe ka, po aq edhe Beratin

e aq
Po si mër ç'a bohet kshu...
Kur ka qenë kthesa Patosit nji! Edhe ajo e Kamzës dy.
Ju ka Gjirokastra kerkojshit pasqyr...
😝😝😝😝😝
Qytet Gjirokastra 😜

P.S Ti @Marla çka ki?!! Do të t'rrehi?!
Jam prej Pogradeci!! Rraciste 😜
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Une se percaktoj dot. :))
Ne cdo qytet qe kam shkelur kam gjete copeza qe kam dashuruar me shpirt,natyre,kafenie,njerez me tipare dhe buzeqeshje karakteristike.
Gjithnje kur largohem nga nje qytet qe vizitoj,gjithnje le nje pjese timen dhe me nje shije malli largohem.
Pasi gjithnje ne token,vendin ku shkelim leme dicka aty nga vetvetja jone.
 
Top