Real Madrid, aksident i frikshem per Benzema

fshatari

Anetar
benzema-makina.jpg


Sikur te mos mjaftonte momenti jo i mire qe po kalon tek Real Madrid, sulmuesi francez Karim Benzema, i blere me shume buje ne vere, ka pesuar nje aksident automobilistik.
Lojtari ka humbur kontrollin e makines tip Audi per shkak te shpejtesise se madhe, duke u perplasur me nje peme. Aksidenti ndodhi oret e para te dites se hene, pak pas humbjes ne “El Classico”.

Me rikthimin ne Madrid, Benzema i hipi makines, por shpetimtari i tij ka rezultuar airbag-u, pasi perplasja ishte e dhunshme dhe ai mund te pesonte demtime serioze per jeten.
 

madmax

lost in the ocean
Titulli: Real Madrid, aksident i frikshem per Benzema

shume me fate paske qene, shpresojme te rikthehet shpejte ne fushe.
 

fshatari

Anetar
Titulli: Real Madrid, aksident i frikshem per Benzema

ja edhe foto

pro_photo1259749586.jpg
 

Opium

Dyrrah
Titulli: Real Madrid, aksident i frikshem per Benzema

Shyqyr qe ka shpetuar , duke llogaritur qe makinat qe blejn lejtaret kan siguri shum te larte :)
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Real Madrid, aksident i frikshem per Benzema

Shyqyr qe ka pshtu .


eh ku koka ky vend n'spanje ma i keq se naj katun nkosove :p
 

Benniii

Anëtar i ri
Titulli: Real Madrid, aksident i frikshem per Benzema

ohh zoot.......shyqyr qe ka pshtuu e ka ruajtur All-llahu .
 
Top