Refime ndienjash

sire

Nje rreze dielli per ju e kapa sot .
A mendoni se dashuria është diçka shpirtërore dhe shprehet falë trupit tonë, apo se është thjesht diçka kimike që ndodh në trurin tonë dhe na bën të veprojmë në përputhje me rrethanat?
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Jam amator ne kete fushe....te flasin ne fillim Specialistet..mendoj
 

Rinaa

mjau
A mendoni se dashuria është diçka shpirtërore dhe shprehet falë trupit tonë, apo se është thjesht diçka kimike që ndodh në trurin tonë dhe na bën të veprojmë në përputhje me rrethanat?
per ca esht te hallatet, per ca esht platonike
se di a me kuptoni lol
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Ajo qe ndodh ne trurin tim me mir le te vdesi aty 😂
 

Rania

Antarë i Respektuar
I urrej ata njerez qe luajne me ndjenjat e tjereve!
Nese nuk ke burrni mos iu afro nje zemer vajze per me e lendu!
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
Per nje moment e lexova Tire emrin tend 🤣🤣thash qiqa qiqa 🤣
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
Domethene duhet te shkoshe tek okulisti se te ngaterrosh S me T i bie cik keq haha :p
Jalla e me si ben dhe ti se po i lexoja me shpejt te gjitha temat 🤣,pastaj Zeno u plake vetem nga large e ka sirin si 'Ponje e logel 😜
Ps: wlc dhe qendrim te kendshem 😘
 
Top