Rikthimi i Xavi, Barcelona do ta prezantojë me ceremoni madhështore

xavi.jpg
Barcelona do të prezantojë Xavi Hernandez, trajnerin e ri të skuadrës, me një ceremoni madhështore.

Të hënën, në orën 13:00, klubi katalanas do të hapë dyert e stadiumit Camp Nou për të gjithë tifozët që duan ta mirëpresin legjendën “blaugrana”. Pas prezantimit, Xavi do të dalë në konferencën e parë për shtyp si trajner i Barcelonës.

Klubi spanjoll e arriti marrëveshjen me Al Sadd mbrëmjen e kaluar dhe e zyrtarizoi në orën 2 të mëngjesit

A2news.com
 
Top