Robat me figura jane plot mekate.

LoSsT

VIP
Titulli: Robat me figura jane plot mekate.

Moda dhe estetika ?! :O
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Robat me figura jane plot mekate.

Nje gje me beri pershtypje , ai qe foli i treti , tha : kur vajta ne supermeraket me ble roba , se shyqyr ZOTI me ka dhen tre goca tre cupa ( i rrojn e ti ket me jet e i nderuar qofte ) ...perse nuk tha ALLAHU po tha zoti >.....
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Robat me figura jane plot mekate.

Nje gje me beri pershtypje , ai qe foli i treti , tha : kur vajta ne supermeraket me ble roba , se shyqyr ZOTI me ka dhen tre goca tre cupa ( i rrojn e ti ket me jet e i nderuar qofte ) ...perse nuk tha ALLAHU po tha zoti >.....

Po zoti dhe Allahu jan 1 -nje.
 
Top