Rrefime ndienjash :P

sire

Nje rreze dielli per ju e kapa sot .
Mirmengjes : Kete mengjes mu desh te braktis krevatin dhe te mendosh qe une jam kunder braktisjeve :p po ju kini braktisur ndonje ?
 
Jooooooooo, asihere, nuk me ka rene kurre rasti ti bratis.
Me braktisin ato mua para se ta bej une
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Une nuk i braktis njerëzit që dua. Jam besnike dhe protective ndaj tyre.
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Po. Kur ndjej stress, xhelozi te tepruar, kur ska perputhje mendimesh, pesimizem, asnje mendim pozitiv ne mengjes, munges komunikimi, deshira te kunderta per te ardhmen (e shkrujta te fundit por eshte e para!)
 

Desa

Felix - Culpa
E barktisa ditën e djeshme. Edhe të sotshmen do e braktis nesër.....
 
Top