Rrefimet e grave/vajzave shqiptare te dhunuara gjate luftes ne Kosove,

con_uk

Anëtar i Nderuar

[video]http://m.youtube.com/watch?v=lW3Ahd196cU[/video]


[video=youtube;YNz-Tu1ZV8c]http://www.youtube.com/watch?v=YNz-Tu1ZV8c&app=desktop[/video]

[video]http://m.youtube.com/watch?v=YNz-Tu1ZV8c[/video]Marre nga programi exclusive I top -channel
 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Rrefimet e grave/vajzave shqiptare te dhunuara gjate luftes ne Kosove,

E pash kur e dha tek top c kte emsion dhe me shum me beri pershtypje dhe me habiti fakti qe njerzit arrinin ti quanin lavire dhe te perdala kto femra qe ishin viktim e abuzimit te luftes ku skishin asnje shpres ndihme apo shpetimi ne ato kushte qe ndodheshin.....Disa plag te renda qe sdo mund tju sherohen ..
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Pe: Rrefimet e grave/vajzave shqiptare te dhunuara gjate luftes ne Kosove,

Na vjen shum keq dhe rend cfare kanë përjetu Kosova me popullaten e saj gjate kesaj lufte... Perzemeresisht na vjen shum keq...

Ka ende shtepia me mure te pergjakura te viktimave e masakrave te ndryshme me plote shenja te ndryshme lufte, ku ende askush nuk i ka prek te pastroje apo te nderroje diq ndryshe. Meqenëse ende ka kudo viktima te pagjetura.


Ua ktheft Zoti denimin atyre, dhe mos shpetofshin ata nga duart tona ...shqiptarë të Kosovës.


Kurse dyftyreshat e tradhetaret e popullit tonë, le te shoqerohen me ta, kur jane si vetë ata. Porse cdo gje e ka fundin. A skeni mesu nga jeta e të tillëve ?????
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Rrefimet e grave/vajzave shqiptare te dhunuara gjate luftes ne Kosove,

Se ç'mu bë një lëmsh ne stomak duke degjuar kto rrefimet. :(:(
 
Top