Rrëfimi i 25 vjeçarit: Nëna 43 vjeçare e shokut tim më dha seksin më të mirë

legjenda

Tetova
Një djalë 25 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se është në lidhje me nënën e shokut të tij, por nuk di si t’i tregojë atij dhe nënës, përcjell Bota sot.

Nëna e shokut është 43 vjeçare, por djaloshi thotë se mosha nuk ka rëndësi, pasi ata e duan njëri tjetrin.

Ky është rrëfimi i tij:

Nëna e shokut tim më çmend me seks, por si...

Jam duke bërë seksin më të mirë në jetë me nënën e të shokut tim. Ne jemi dashuruar në njëri tjetrin, por si t’i tregojmë atij dhe nënës sime?

Unë jam 25 vjet, ndërsa nëna e shokut tim është 42 vjet dhe e divorcuar.

Një natë dolëm me miq dhe kishim pirë shumë. Nuk ishim në kontroll për veprimet tona.

Unë sapo kisha festuar ditëlindjen e 25-të dhe ende isha në festime.

Në përfundim të natës e takova nënën e shokut tim. Ajo dukej tmerrësisht seksi.

Duke qenë i dehur, e mora guximin dhe e pyeta atë që ta shoqëroja në shtëpi.

Për befasinë time, ajo pranoi.

Ajo gjithmonë ka pasur një vend të butë për mua, pasi unë si fëmijë kam shkuar shpesh në shtëpinë e saj, tek shoku im.

Ne filluam të flasim dhe biseduam edhe për seks, e pastaj ajo tha se i pëlqeja shumë.

E mora këtë si ftesë dhe fillova ta puthja. Më pas ajo tha se duhet të jemi më diskret dhe më ftoi në shtëpinë e saj. Ajo tha se shoku im, i cili ishte 24 vjet, ishte tek e dashura e tij dhe nuk do të na pengonte.

Ne u ngjitëm shkallëve për në dhomën e saj dhe unë bëra seksin më të mirë në jetën time.

Unë shkoj tek shtëpia e shokut tim për tre muaj, për të bërë seks me nënën e tij, kur ajo më siguron se ai nuk është aty.

Ne jemi me të vërtetë të dashuruar dhe i kam treguar se mosha e saj nuk më pengon fare, edhe pse ajo është në të njëjtën moshë me nënën time.

Ajo ka buzëqeshjen më të mirë në botë dhe ndihem i kompletuar me të.

Unë jam i bindur se ajo është e vetmja por kemi frikë se çfarë do të thonë njerëzit, sidomos nëna ime dhe shoku. Ne madje kemi menduar edhe të emigrojmë për të nisur një jetë të re.

Si t’i tregoj shokut tim se jam dashuruar në nënën e tij?

Përgjigja e psikologes:

ثshtë e ndërlikuar, për shkak se nuk dihet se sa mund të zgjasë lidhja juaj.

Ti e do atë në minutë, por seksi dallon me të jetuarit e gjithë jetës bashkë.

Hendeku i madh në moshë ndoshta nuk është problem, por mund të shtrojë pyetje lidhur me sfidat.

Ju mund të ndiheni kështu tani, por jo edhe me kalimin e viteve, sidomos nëse i humbni miqtë.

Ata do të ndihen keq që e dashura jote të jetë sa nëna e tyre. As nëna jote nuk do të pajtohet.

Vetëm për tani, të paktën kthehuni një hap prapa.

Thuaj të dashurës se do të marrësh pushim nga lidhja për tre muaj, që ta shohësh se sa të forta dhe reale janë ndjenjat për të.

Nëse jeni të sigurtë se mund ta doni njëri tjetrin edhe pas kësaj, atëherë tregoj nënës tënde dhe shokut, pastaj ata ndoshta do të pajtohen./BS
auto_ss1479317292.jpg
http://www.botasot.info
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Rrëfimi i 25 vjeçarit: Nëna 43 vjeçare e shokut tim më dha seksin më të mirë

Eh milf me eksperience thote nje shoku im :p
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Titulli: Rrëfimi i 25 vjeçarit: Nëna 43 vjeçare e shokut tim më dha seksin më të mirë

Milf :D

o legjend, ky eshte tregim erotik :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Rrëfimi i 25 vjeçarit: Nëna 43 vjeçare e shokut tim më dha seksin më të mirë

Nene Bukuroshe,po si mund te lidhesh me shokun e djalit!
Disa femra jane si gjakpirse.
Ndersa voglushi te pres e ca muaji se do i dali gjumi!
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Titulli: Rrëfimi i 25 vjeçarit: Nëna 43 vjeçare e shokut tim më dha seksin më të mirë

Nene Bukuroshe,po si mund te lidhesh me shokun e djalit!
Disa femra jane si gjakpirse.
Ndersa voglushi te pres e ca muaji se do i dali gjumi!

hahaha
po me ate i pelqeu tani :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Rrëfimi i 25 vjeçarit: Nëna 43 vjeçare e shokut tim më dha seksin më të mirë

hahaha
po me ate i pelqeu tani :D

E mo mire!
I ka pelqyer, e ka bere ,ok.
Une thash c"mendoj per keto femrat ne prag te menopauzes duan "keca" ne krevat.
Me duken femra ,te deshtuara erotikisht!
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Titulli: Rrëfimi i 25 vjeçarit: Nëna 43 vjeçare e shokut tim më dha seksin më të mirë

E mo mire!
I ka pelqyer, e ka bere ,ok.
Une thash c"mendoj per keto femrat ne prag te menopauzes duan "keca" ne krevat.
Me duken femra ,te deshtuara erotikisht!

Po mendimi yt eshte, nuk e ben ate te sakte :p
 
Titulli: Rrëfimi i 25 vjeçarit: Nëna 43 vjeçare e shokut tim më dha seksin më të mirë

Epo shume mire ,ta gz e shijojne ne maximum ate qe kane perderisa u pelqen te dyve,s'shoh asgje te keqe!
 
Titulli: Rrëfimi i 25 vjeçarit: Nëna 43 vjeçare e shokut tim më dha seksin më të mirë

Ajo qenka e zgjuar merr nga ai çf. i mungon dhe e ka me se tè nevojshme .

Palca e kurrizit e Te rinjeve ka sh, proteina.:)

Dashuri nk, ka ne kete lidhje kjo êshte e sigurte.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Rrëfimi i 25 vjeçarit: Nëna 43 vjeçare e shokut tim më dha seksin më të mirë

E mir, boll budalliqe per sot, se kemi lexuar mjaftueshem!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Rrëfimi i 25 vjeçarit: Nëna 43 vjeçare e shokut tim më dha seksin më të mirë

E mir, boll budalliqe per sot, se kemi lexuar mjaftueshem!

Ama jo.....une them se edhe per sot mjaftojne
 
Top