• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 meshkuj


Juliani nga Korça ka qenë i ftuar në rubrikën “Kam një mesazh për ty” të emisionit “E diela shqiptare”.

Ai ka rrëfyer se kishte patur dy bashkëshorte përpara se të fejohej tanimë me dikë tjetër dhe se gruaja e dytë nga Berati e rrihte, si dhe e tradhtonte me 5 burra.

Juliani tha se gruaje e dytë sa duket i kishte patur lidhjet pasi ishte divorcuar njëherë dhe tregoi se ajo kishte të dashur edhe 50-vjeçarë.

Ai ka edhe një fëmijë me gruan nga Berati dhe dy të tjerë me gruan e parë.

Juliani tha se gruaja e dytë madje edhe e rrihte si dhe u detyrua të kishte nëpër shtëpi veç thika të vogla buke, pasi ajo e kërcënonte me thika të mëdha.

Korçari tregoi se kishte 3 fëmijë nga dy martesat e para ndërsa diçka të tillë ia tha edhe të fejuarës të tanishme e cila pranoi edhe që të dy të martohen për të nisur një jetë të re. /Albeu.com/
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

hahahahahahaha e cfare komedie-traxhike..:p
Epo pse vec meshkujt do bejne gariplliqe :p no noooo
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Marshall , mix më të mirë se kisha degjuar.

Kësaj ja lumsha doren se keshtu e duan ahaha .
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Gruaja mire me shoke shume ..edhe dajaku ka dal nga xheneti per tipa si ky :p
 

Passion

Banned
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Denoj aktin e dhunes. :p
Per te tjerat i lumte. :)

Grate nuk tradhetojne,vetem se ,,,. :)

5 -se!!
 

Passion

Banned
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Denoj aktin e dhunes. :p
Per te tjerat i lumte. :)

Grate nuk tradhetojne,vetem se ,,,. :)


5 -se!!
 
Redaktimi i fundit:

Guest20

Offline✌
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

E zuri haku i te pares se,i'u duk sikur mbylli jeten,edhe e la me kalamaj.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

E zuri haku i te pares se,i'u duk sikur mbylli jeten ky.
ahahahahah dhe ky ma boll paska pas provuar.
ama kjo duket bish ne foto ,,, i ka ardhur hakesh hahahahaha :p

i shalla spo rreh e kjo tjetra e fundit :p
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

...vetem..5 -sê ...

Po njeriu ka dy duar ...mbi kokë = 10 ..lejohet
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Po nga e di ky qe femija eshte i tij kur kishte 6 bashke me te njeheresh?
 
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Denoj aktin e dhunes. :p
Per te tjerat i lumte. :)

Grate nuk tradhetojne,vetem se ,,,. :)


5 -se!!
Si kane punuar frenat te gjores... Lol ahahhaha
 
Redaktimi i fundit:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Rrezik i ka pas kliente kta te 5-et vlla. Gjynaf, qyqi :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Po e 3-ta e vertete do e gropose :p, kot e ka
Po sa debil ia thote kete gje para mijra shqiptareve, haha sa buf
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Ky tipi,nusen me shoke shume e kishte gjetur tek gazeta paloma.nga nje nuse e till cdo priste tjeter i mjeri :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Si nuk te ka mbyt krejt more kokbosh ncncncnc. si nuk i vjen turp te tregon se!
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Telenovele pa seri....uuu c'u kenaqem
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

E çmoj lartë deklarimin e tij para medieve. Shpresoj që ngritja e zërit nga ky të bëjë që të flasin dhe burrat e tjerë që dhunohen çdo ditë nga gratë e tyre.

Bravo!
 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

E çmoj lartë deklarimin e tij para medieve. Shpresoj që ngritja e zërit nga ky të bëjë që të flasin dhe burrat e tjerë që dhunohen çdo ditë nga gratë e tyre.

Bravo!
Hahaha do te hash dhe ti nje shapk kokes? Lol

Ps: sa fytyra te trishtme :O ajo ka bo qef dhe ai ka henger dajak.. pun e madhe
Nderkoh qe ju thoni 'turp turp' un them 'gallat' :D kto jan njerez qe si vret as ndergjegjja e jo mo gjo tjeter
 

Jetmira

..........
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

lol Do marr Burr Jugor U Pa Puna :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Stop dhunes ndaj meshkujve.
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Hahaha do te hash dhe ti nje shapk kokes? Lol

Ps: sa fytyra te trishtme :O ajo ka bo qef dhe ai ka henger dajak.. pun e madhe
Nderkoh qe ju thoni 'turp turp' un them 'gallat' :D kto jan njerez qe si vret as ndergjegjja e jo mo gjo tjeter
Ja dhe një femër që shpreh hapur tendencat për dhunë ndaj meshkujve. Do të denoncoj!
 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Ja dhe një femër që shpreh hapur tendencat për dhunë ndaj meshkujve. Do të denoncoj!
Rri mir se e hengre dhe ti ahah
Ce do femren qullse
Un te gjuj dhe pastaj te puth.. ku ka me mir
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Rri mir se e hengre dhe ti ahah
Ce do femren qullse
Un te gjuj dhe pastaj te puth.. ku ka me mir
Larg nga thikat e bukës! Sidomos ato të mëdhatë, sepse edhe ky trimi me thika të bukës u kërcenua.

Tash ka ardh dita me u thanë femrave, rrini larg prej kuzhinës. Ec e bjeri në fije.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Stop dhunes ndaj meshkujve.
Si thua organizojm nje demostrat kam vite pa marr pjes ... dekata... :))))
organizojme dicka si ate te femrave ku nxjerrin kepuce me tako spilo sh ngjyreshe ...
po per burrat cfar mund te nxjerrim.. ?? Shkopin e charlie chaplin??? :)
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Ka toc po ka dhe TOOOOOOOOOCCCCCC Ky grupi bo pjes te pjesa e dyte
 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Larg nga thikat e bukës! Sidomos ato të mëdhatë, sepse edhe ky trimi me thika të bukës u kërcenua.

Tash ka ardh dita me u thanë femrave, rrini larg prej kuzhinës. Ec e bjeri në fije.

Eh... prandaj rrika urt burri im.. sepse kam bler kto kur morem shpin ahahha miracle-blade-world-class-13.jpg
 

sensuu

sweet
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

sa mashkull i dobet,me e forta eshte se del dhe shperndan budallekun e tij
kot ju ka ngelur qe meshkujt jane te forte :D
 
Redaktimi i fundit:

Aver

VIP
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Posedimi i testikujve jo domosdoshmerisht te ben burre.


Aver Ndoka.
2016 pas krishtit.
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

lol Do marr Burr Jugor U Pa Puna :p
Provoje njehere ti edhe hajde na shkruaj ketu pas disa vjetesh si jane Jugoret. :)

Ne lidhje me temen ngelem duke degjuar rrahu burri gruan,rrahu burri gruan,duhet edhe ndonje rast rrahu gruaja burrin per te larguar syrin e keq.A ketij mavrise i rente damllaja ne koke se vetem burre nuk duket ky,mire qe e rreh gruaja,por del edhe neper televizione e behet gazi botes.
 
Top