• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rreth 57% e gjimnazistëve, “analfabetë”

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Titulli: Rreth 57% e gjimnazistëve, “analfabetë”

universiteta ska vetem nje kryeqytet po flasim per analfabetizmin mos kalo adej po dedhe ti dhe kalojme ...
Juridik ka ne rrethin e Matit? Infermieri? Letersi? Ekonomik?
Sa km larg duhet te shkosh per te gjetur keto universitete?
Kur skan buke te han ne shtepi kan per te derguar ne konvikt dhe te paguajn shpenzimet e shkolles? Ca sjell kjo? Varferi mbi varferi! Varferi arsimimi,sociale...
 

cent

Banned
Titulli: Rreth 57% e gjimnazistëve, “analfabetë”

Normale...Me kete qeveri qe kemi 57% esht pak fare,kur drejtora shkolle shkojn militantet e PD-s dhe اerrat e LSI-s, Me lek futen mesuesa te paaft
 

Kila

VIP
Mosha
25
Vendndodhja
Sa ktu atje ..
Titulli: Rreth 57% e gjimnazistëve, “analfabetë”

Juridik ka ne rrethin e Matit? Infermieri? Letersi? Ekonomik?
Sa km larg duhet te shkosh per te gjetur keto universitete?
Kur skan buke te han ne shtepi kan per te derguar ne konvikt dhe te paguajn shpenzimet e shkolles? Ca sjell kjo? Varferi mbi varferi! Varferi arsimimi,sociale...
ka infermieri ka histori gjeografi te tjerat se di ca jan ! po ka po mos ne mat ke peshkopi shkoder durres elbasan kukes
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Titulli: Rreth 57% e gjimnazistëve, “analfabetë”

Jan qe jan t'e shkojn nga Kosova,Maqedonia ose le te vijn ktej nga Italia fare se gjysmen e rruges e bekan.
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Rreth 57% e gjimnazistëve, “analfabetë”

Se mos vetem ne shqiperi esht ky rezultat ka dhe me keq se ne ...Dhe normal qe kto priteshin se te rrish gjith diten neper kafene me kafe e cigare ne dor ska si ndodh tjeter ...Sot shkojen ne gjimnaze per te zen na nje dashnor apo dashnore loool ...
 

ricky_ch

******
Pe: Rreth 57% e gjimnazistëve, “analfabetë”

Nuk do të dëshiroja ta nënçmoja askend, por unë këtë
analfabetizëm do të zgjeroja edhe në Universitet.
Jeni edhe vetë dëshmitarë ku çdo ditë hasim në TV
njerëz të TV-së folin gjuhën katastrofë, këndej kemi
elitën e njërëzve që udhëheqin shtetin dhe ende nuk dijnë
të lidhin fjalët mirë apo të shprehen si duhet.
Duke lexuar gazetën, ku ka më katastrofë se të hasësh
një gazetarë që shkruan shkel-e-shko?!

Kur dikush që ka kryer fakultetin nuk është i vetëdijshëm
se baza e komunikimit është gjuha, atëherë nuk ke se si mos ta
futësh këtë person në kategorinë e analfabetëve.
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Vendndodhja
Peja
Titulli: Rreth 57% e gjimnazistëve, “analfabetë”

edhe nje qeshtje qe vlen te diskutohet me teper se qdo send tjeter ...
arsimi shqiptar eshte jasht normales ai filllor katastrof ndersa ai i larrte prodhon kuadra ne seri qe sja kan haberin zanatit te tyre
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Rreth 57% e gjimnazistëve, “analfabetë”

Pse malok ?? Cfar kemi ne ??
na marrshin tkeqen ne jemi te mir :D
P.s sa per temen sbesij se esht analfabetizem nese shkruan m shkurtime
analfabetizem esht kur sdi te shkruash tlexosh
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Mosha
34
-Thjeshte, Banka Boterore i ka thene Shqiperise: Be nje sy qorr e nje vesh shurrdh!

57%?!

...po 43% te zgjuar c'u bene?! -Apo budallenj edhe ata...
 
Top