Rrihet 15-vjeçari nga Policia, reagon e ëma: Ma masakruan si qen djalin tim jetim!

Rrihet 15-vjeçari nga Policia, reagon e ëma: Ma masakruan si qen djalin tim jetim!
1589629644361.png


Një 15-vjeçar u dhunua dje nga policia në Parkun e Liqenit Artificial në Tiranë, teksa bënte xhiro me biçikletë.Nëna e Sarandit rrëfen se si e ka marrë vesh që djali i saj është dhunuar dhe më pas është marrë në rajonin e policisë.Ajo tregon se e kishte marrë djalin në telefon që të shkonte në shtëpi e të hante bukë, ndërsa ai i ishte përgjigjur se “O ma me kanë marrë ne polici se beja xhiro me biçikletë”.

Nëna e Sarandit thotë se ka frikë t’i rrisë fëmijët e saj në këtë vend, ndërsa thekson se kohë më parë ka pasur mundësinë të ikë nga Shqipëria dhe nuk e ka bërë me shpresën se ky vend do të bëhej më mirë.

Apeli i nënës

Kam nevoj per ndihme,velia ketej ben korsi bicikletash e kur na dalin femijt per xhiro na i rafin ne kete gjendje, ky eshte djali im dhe eshte vetem 15 vjec. Sot pertej dhunes nga policia u gjend dhe mbrapa hekurave ne biruc,sikur te ishte kriminel,kam frik per femijt ë mi ne ket vend te felliqur qe po jetojm.kam pas mundesi te iki me koh ketej por kam ndenjt me shpresen qe ketu do regullohet gjithshka ,kjo eshte e papranueshme. Shkova mora djalin ne polici ,pasi e mora tel qe te vinte te hante buk, me tha o ma me kan mar ne polici se beja xhiro me biciklet, Pasi kam dal bashk me djalin nga policia pash vidiot te jeta eshte qejf.

Kam djale te mire Olti, i kam rritur me saktific vete nene vete baba. Sarandi quhet djali shume e njohin nga video ne tik tok, nuk i ben askujt keq.
97410763_1596411683853066_6605202321590714368_o.jpg

98423646_3611573468860080_8292731453641326592_n.jpg
98423646_3611573468860080_8292731453641326592_n.jpg
Copyright Gazeta SHQIP
 

Attachments

 • 97410763_1596411683853066_6605202321590714368_o.jpg
  97410763_1596411683853066_6605202321590714368_o.jpg
  86.5 KB · Shikime: 0
 • 98423646_3611573468860080_8292731453641326592_n.jpg
  98423646_3611573468860080_8292731453641326592_n.jpg
  44.3 KB · Shikime: 0
 • 98423646_3611573468860080_8292731453641326592_n.jpg
  98423646_3611573468860080_8292731453641326592_n.jpg
  44.3 KB · Shikime: 0
 • 97410763_1596411683853066_6605202321590714368_o.jpg
  97410763_1596411683853066_6605202321590714368_o.jpg
  86.5 KB · Shikime: 0
 • 98423646_3611573468860080_8292731453641326592_n.jpg
  98423646_3611573468860080_8292731453641326592_n.jpg
  44.3 KB · Shikime: 0
 • 98423646_3611573468860080_8292731453641326592_n.jpg
  98423646_3611573468860080_8292731453641326592_n.jpg
  44.3 KB · Shikime: 0
E kur te heqin voten? Ose vota jote nuk ka piken e rendesise? Ose ti kur voton e veprat vijuese bien ndesh me voten tende?

Ne nje vend si Shqiperia
Me ata qe kemi ne Revolucioni eshte i domosdoshem.
Ne nuk kemi nje Gjergj Skenderbe
Nese do kemi nje, do vij nga Kosova. Jo nga keta qe kemi pasur deri tani.
Amin ... Por sec kam nje pershtypje qe edhe sikur nga Hena te vij po nje fund do kete.
Cdo kush e ka nje cmim!
 
Top