Rrini ju rrini

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Po ju e moret seriozisht postimin? Jo per gje, po mjafton te shofesh targen e shemtut te verdhe angleze tek makina ne cep dhe e kupton direkt qe esht foto e shkrepur ne vendin e endrrave te Klodit 😂😂😂
 

Vajza

_/\__________________________.
Staf në FV.AL
Po ju e moret seriozisht postimin? Jo per gje, po mjafton te shofesh targen e shemtut te verdhe angleze tek makina ne cep dhe e kupton direkt qe esht foto e shkrepur ne vendin e endrrave te Klodit 😂😂😂
Kapak je! 😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qa me bo tash, a kemi me flejt 1 ore ma pak a ma shume ?
 
  • Haha
Reactions: NGU
Top