Sa aktive jane anetaret e forumit virtual?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Une per vete kam nja 10 vjet qe jam aktive. :p
e do jem e per nja 10 tjera hahahahahahaha.
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Deri ne momentin qe me mban me goje si t’kesh oreksin do ta kendoj kengen.
‘megjithse pak me vonese. Mund edhe ta kisha raportuar ate postim po pash shume te qeshura ndaj e lash.
Sa per kte qe thé me lart po ta fshi perseri . E sdua me ankesa .

e don emrin e personit Qe me propozoi acses? Ta jap ik e ankohu .
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Deri ne momentin qe me mban me goje si t’kesh oreksin do ta kendoj kengen.
‘megjithse pak me vonese. Mund edhe ta kisha raportuar ate postim po pash shume te qeshura ndaj e lash.
Sa per kte qe thé me lart po ta fshi perseri . E sdua me ankesa .

e don emrin e personit Qe me propozoi acses? Ta jap ik e ankohu .
Moj mbush ti?
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Deri ne momentin qe me mban me goje si t’kesh oreksin do ta kendoj kengen.
‘megjithse pak me vonese. Mund edhe ta kisha raportuar ate postim po pash shume te qeshura ndaj e lash.
Sa per kte qe thé me lart po ta fshi perseri . E sdua me ankesa .
Po fillova me knu une do te dukem si Ylli Baka pastaj.
Komentet e mija nese ste pelqejne raportoi apo fshiji po mos me permend mua familjen ketu.
Tashi fshiji dhe mundohu ta lash mutin me shurre sic ke bo historikisht dhe te fala Bukres dhe spanjollit.
 

Mogli

Be good or be good at it
@AnaVie per respekt te disa personave ketu po ta kursej pergjigjen per ate editimin e komentit tim.
Fundja nuk eshte faji jot por i ktyre qe vene ne staff persona me probleme te renda psiqike dhe identiteti.
Mos guxo me se heren tjeter nuk do kursehem. Sharabajge forumesh.
Shyqyr sqenkam i vetmi qe po ankohem per kto palo moderatore ???????
 

CIBOX

Antar Aktiv
Jo të gjithë kemi mundësinë të jemi, aktive aq sa duhet po mundohemi ti japim sadopak "ndihmë" të mbajmë gjallë platforma të tilla.

@AnaVie per respekt te disa personave ketu po ta kursej pergjigjen per ate editimin e komentit tim.
Fundja nuk eshte faji jot por i ktyre qe vene ne staff persona me probleme te renda psiqike dhe identiteti.
Mos guxo me se heren tjeter nuk do kursehem. Sharabajge forumesh.

Ndjesë për ndërhyrjen po më respekt për femrat. :)
 

NGU

Wild child full of grace
Une me 20 postime ne dite, po cpaskam qene nje llafazane:rolleyes:
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Thjesht nuk u jap më rëndësi budallëqeve të dikurshme, kjo është edhe arsyeja pse u rregjistrova.
Yeah, for sure.
Ngelet per tu pare gjithsesi dhe me behet qefi qe paske ndryshuar ose te pakten sic thua ti.
 

CIBOX

Antar Aktiv
Unë nuk po mbaj qëndrim tjetër që të pëlqej ty ose dikujt tjetër sepse nuk më bëhet vonë, ideja është se kam ardhur të kaloj kohën sepse gjithë ato debate e diskutime në të shkuarën si kanë ardhur askujt për mirë mendoj unë.
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Unë nuk po mbaj qëndrim tjetër që të pëlqej ty ose dikujt tjetër sepse nuk më bëhet vonë, ideja është se kam ardhur të kaloj kohën sepse gjithë ato debate e diskutime në të shkuarën si kanë ardhur askujt për mirë mendoj unë.
Mir.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Me cfare percaktohet masa e aktivitetit ihere??
 
Top