Sa e njohim tjetrin, `realisht ne virtualitet!`

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Jo, jo Legjenda nga Tetova 😂
Ishte një diell Shqipërie ai 😁

p.s. u shtua dhe një numër. Kalova 4 ditë të pa harruara me, kësaj radhe forumiste, këtu në DK. Shpresoj të takohemi sërish ☺️
po ti tregon qe tregon thuaj moj dhe emrat pse na le kshu ne gjemba :p
 

Desa

Felix - Culpa
Po ti preje bileten DK-AL e provoje a te ec plani me ardh deri ktu a jo 😜😜😜😂
Nuk është problem bileta, por duhet edhe veten bashkë me biletën ta nis për AL 😂😁🤗
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Doja tju thoja te gjitheve:

Mos u merzisni!
😁
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
Nuk është se njoh ndonjë jashtë forumit por uroj shumë në të ardhmen që disa antarë këtu ti njoh dhe përtej forumit 🤗
 
Top