Sa e vertet eshte?!

DeliriumMind

Stay wild moon child.
E thashe une jo ti. Por kur ajo lloj sjellje pranohet nga femrat ashtu do bej ai se ka sukses. Ate formul ka gjet.

Dua te jem e qart qe nuk kam bezdi nese dikush me mban deren, me hap deren apo me shtron tapetin e kuq, perkundrazi... kam pas dhe kam akoma miq te tille dhe shoqe me sjellje mashkullore qe sillen me mu ne ate menyre. Por di qe eshte reciproke dhe ka respekt te tjeter niveli.
Sepse shpesh her xhentileca perdoret si camouflage per tjera qellime. Dhe aty me ngordh shpirti dhe spranoj me asnje 'ciao'.
Sjemi te gjitha ne vitrine...
Mos me thuaj qe pasi i pagoni darken, shopping & bullshit nuk prisni all inclusive me 5 yje.

Sorry por jam paragjykuese
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Unë e dua një partner të barabartë, por që ka instinkte mbrojtëse kur dua të jem e brishtë pranë tij. ? E thënë më shkurtë.


Fiks ❤
Ket doja me than
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Personalisht kam qene gjithmone Mburoja e cdo partnereje
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Femra nga vete natyra eshte e ndjeshme dhe e brishte
per ate pune do shume kujdes kur i perket ndjenjave
 

Bebw

❌Once✖ Unstoppable 🌞
Me teori Vinjolo të lani e të shplani ju lol ☻
 

Bebw

❌Once✖ Unstoppable 🌞
Unë e dua një partner të barabartë, por që ka instinkte mbrojtëse kur dua të jem e brishtë pranë tij. ? E thënë më shkurtë.
Ja kështu ?
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Me teori Vinjolo të lani e të shplani ju lol ☻
jam pergjgjes per ato qe une shkruaj
jo per ato qe ti mund te kuptosh

Gishtat e dores sjane te gjithe njisoj
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Po te lexosh mendimet,kupton fare mire qe jemi aq te ndryshem dhe kjo domosdo si pasoje e atyre qe kwmi kaluar.Dhe si rezultat secili do te jap mendimin ashtu sic eshte ndjere dhe perjeton lidhjet e tij ,per kete rast me nje mashkull (pa specifikuar nese eshte i dashur,shok,vella,bab).
E vetmja gje qe di te them per veten eshte qe pranoj cdo lloj ndihme dhe mbeshtetjeje nese vine ne menyren e duhur dhe ne kohen e duhur domosdo.
Ka meshkuj qe te mbysin me kujdesin e tyre.
Ka disa qe te vrasin me menyra arrogante sesi duan te te mbrojne.Ka dhe nga ata qe mjaftojne te te shohin ne sy dhe te kane dhene cdo gje qe kane e munden
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Po te lexosh mendimet,kupton fare mire qe jemi aq te ndryshem dhe kjo domosdo si pasoje e atyre qe kwmi kaluar.Dhe si rezultat secili do te jap mendimin ashtu sic eshte ndjere dhe perjeton lidhjet e tij ,per kete rast me nje mashkull (pa specifikuar nese eshte i dashur,shok,vella,bab).
E vetmja gje qe di te them per veten eshte qe pranoj cdo lloj ndihme dhe mbeshtetjeje nese vine ne menyren e duhur dhe ne kohen e duhur domosdo.
Ka meshkuj qe te mbysin me kujdesin e tyre.
Ka disa qe te vrasin me menyra arrogante sesi duan te te mbrojne.Ka dhe nga ata qe mjaftojne te te shohin ne sy dhe te kane dhene cdo gje qe kane e munden
Me pelqeu jasht mase pergjigjia
Faleminderit Ivy 😊

Ne fakt, dhe menyra se si un refuzoj ndihmen, me ben arrogante por e till u rrita.
Eshte dicka qe urrej... por di qe me takt, me ngrohtesine e duhur, mund te ul muret dhe te pranoj ndihm.
 
  • Përqafim
Reactions: Ivy
Top