Sa e vertet eshte?!

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Unë e dua një partner të barabartë, por që ka instinkte mbrojtëse kur dua të jem e brishtë pranë tij. ? E thënë më shkurtë.


Fiks ❤
Ket doja me than
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Personalisht kam qene gjithmone Mburoja e cdo partnereje
 

SunFIower

Don’t touch!
Staf në FV.AL
Mod
Te ndjerit e mbrojtur/e sigurt prane tij te shton besimin si tek vetja ashtu dhe tek ai
 
  • Më pëlqen
Reactions: VIP

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Femra nga vete natyra eshte e ndjeshme dhe e brishte
per ate pune do shume kujdes kur i perket ndjenjave
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Me teori Vinjolo të lani e të shplani ju lol ☻
jam pergjgjes per ato qe une shkruaj
jo per ato qe ti mund te kuptosh

Gishtat e dores sjane te gjithe njisoj
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Po te lexosh mendimet,kupton fare mire qe jemi aq te ndryshem dhe kjo domosdo si pasoje e atyre qe kwmi kaluar.Dhe si rezultat secili do te jap mendimin ashtu sic eshte ndjere dhe perjeton lidhjet e tij ,per kete rast me nje mashkull (pa specifikuar nese eshte i dashur,shok,vella,bab).
E vetmja gje qe di te them per veten eshte qe pranoj cdo lloj ndihme dhe mbeshtetjeje nese vine ne menyren e duhur dhe ne kohen e duhur domosdo.
Ka meshkuj qe te mbysin me kujdesin e tyre.
Ka disa qe te vrasin me menyra arrogante sesi duan te te mbrojne.Ka dhe nga ata qe mjaftojne te te shohin ne sy dhe te kane dhene cdo gje qe kane e munden
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Po te lexosh mendimet,kupton fare mire qe jemi aq te ndryshem dhe kjo domosdo si pasoje e atyre qe kwmi kaluar.Dhe si rezultat secili do te jap mendimin ashtu sic eshte ndjere dhe perjeton lidhjet e tij ,per kete rast me nje mashkull (pa specifikuar nese eshte i dashur,shok,vella,bab).
E vetmja gje qe di te them per veten eshte qe pranoj cdo lloj ndihme dhe mbeshtetjeje nese vine ne menyren e duhur dhe ne kohen e duhur domosdo.
Ka meshkuj qe te mbysin me kujdesin e tyre.
Ka disa qe te vrasin me menyra arrogante sesi duan te te mbrojne.Ka dhe nga ata qe mjaftojne te te shohin ne sy dhe te kane dhene cdo gje qe kane e munden
Me pelqeu jasht mase pergjigjia
Faleminderit Ivy ?

Ne fakt, dhe menyra se si un refuzoj ndihmen, me ben arrogante por e till u rrita.
Eshte dicka qe urrej... por di qe me takt, me ngrohtesine e duhur, mund te ul muret dhe te pranoj ndihm.
 

VIP

V.I.P
Unë nuk e kam për turp që partneri im të më mbroj.
Dmth të më mbroj nga ndjenjat e mia jo nga të tjerët.
Të më mbroj nga vetmia dhe të më nxjerrë nga guacka ime.
Ktë llëj mbrojtje dua unë,jo të zihet me të tjerët për mua apo të më bëj skena.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Mashkulli duhet te di te respektoj pavarsine time te shendetshme. Po aq dhe une te tijen.
Mbrojtjen e ti e konsideroj,perkujdesje,dashuri,mbeshtetje besim.
kjo eshte paketa bashkpunuese ama ne thelb,si ai drejte meje po aq dhe une drejte ti.
Tani ne gjendje lufte s`ka pse te jete nje mardhenje njerzore.
O me mbron o te mbroj,ky eshte koncept i rendomt.
 
Top