Sa e vertet eshte?

Ledia

❤Shkodrane❤
Ju me film une po ju tregoj dicka qe kam lexu ne fb
Nje nene shkon te rrij disa dite te goca vet. Aty shikon qe dhendrri kujdesej per femijet ndihmonte ne cdo gje. Bente pazaret hudhte plehrat ... e nena e lumtur u shpreh sa te mire e kam kete dhender ma ndihmon gocen ne cdo gje

Pas ca ditesh shkon te cuni i saj te rrij disa dite. Dhe cuni sillej mire ndihmonte nusen me femijet bente pazare ....
Ehhh nena tha i shkreti cuni im sa u lodhte ja bente gjitha punet kurse nusja asgje
Duhet ta pranojme qe mamat i bejne keto gjera
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Ju me film une po ju tregoj dicka qe kam lexu ne fb
Nje nene shkon te rrij disa dite te goca vet. Aty shikon qe dhendrri kujdesej per femijet ndihmonte ne cdo gje. Bente pazaret hudhte plehrat ... e nena e lumtur u shpreh sa te mire e kam kete dhender ma ndihmon gocen ne cdo gje

Pas ca ditesh shkon te cuni i saj te rrij disa dite. Dhe cuni sillej mire ndihmonte nusen me femijet bente pazare ....
Ehhh nena tha i shkreti cuni im sa u lodhte ja bente gjitha punet kurse nusja asgje
Duhet ta pranojme qe mamat i bejne keto gjera

Duhet humb ky vesh.
Eshte toksik.
Sikur ca ka bo ... sikur e ka bo per dynjane dhe jo per mireqenien e familjes te tij.
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Duhet humb ky vesh.
Eshte toksik.
Sikur ca ka bo ... sikur e ka bo per dynjane dhe jo per mireqenien e familjes te tij.
Po ec thuj mamit ti qe cuni i lodhet se ndihmon nusen.kurse dhendrrin e ka me te miren e botes se ndihmon gocen ???
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ju me film une po ju tregoj dicka qe kam lexu ne fb
Nje nene shkon te rrij disa dite te goca vet. Aty shikon qe dhendrri kujdesej per femijet ndihmonte ne cdo gje. Bente pazaret hudhte plehrat ... e nena e lumtur u shpreh sa te mire e kam kete dhender ma ndihmon gocen ne cdo gje

Pas ca ditesh shkon te cuni i saj te rrij disa dite. Dhe cuni sillej mire ndihmonte nusen me femijet bente pazare ....
Ehhh nena tha i shkreti cuni im sa u lodhte ja bente gjitha punet kurse nusja asgje
Duhet ta pranojme qe mamat i bejne keto gjera
haha sa ngjan me 1 nga gjyshet e mija :p

Jo me punet, po kur dilnin gocat me dhendrrat apo benin shaka i shkonte buza vesh me vesh,
ndersa kur dilte cuni me nusen u bente xheloze lol
 
Top