Sa femije do donit te kishit?

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Marr shkas nga biseda me Vajzen e Detit po hap kte temen kshu kot per muhabet, sa femi do kishit qef te kishit?
A keni ndryshuar mendim me vitet?
A ka ndonje numer ideal?
Si eshte me mire, pak apo shume??
Shprehuni ca tju mbaje zemra e ca tju doje qejfi me pak llafe :D

duggar2.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Po ja nis une

Une kam patur enderr 4. 2 cuna 2 goca Tani jo se s'do kisha qef, Pooor, kjo goca dyte na ka dal sh mistrece sikur te ishte cun, dhe them me vete, cdo bente po te ishte cun... lol
Me zemer i kam qef 4 femi, ama s'ma mban me i rrit :(
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Hahahha me qe more shkas nga une..po pergjigjem e para..
Dikur..dikur ama shuuume shuume larg..doja te kisha 4 femije si mami im...
Por me kalimin e viteve...ndoshta edhe ndryshimeve qe njeriu peson ne jete...deshirat u reduktuan..nga 4 ne 2...e nga 2 pastaj ne 1...
Dhe me pelqen shume kjo e fundit...
Mendoj se nje femije duhet shume ne jeten e nje femre..te bene te mendosh se per te paren here ne jete te perket dicka...dhe ke te drejten e plote te kujdesit dhe dashurise ndaj saj...
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
une nuk po zgjatem fare ?? 2 femij dua ,nje vajze nje djale ?,edhe po dolen te dyja vajza sprish pune ?
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Gjithmone kam dash te kem shume femije.
Se sa skam pas numer fiks ne koke,por mendoja sa me shume me mire.
Vazhdoj akoma te kem deshiren per te pas shume.
Une jam e bekuar me dy femije,por pa moter sdo doja ti lija cunat.Jo vetem per ata po dhe shpirti im ma do nje vajze.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nje mini me dhe nje djale. Maksimumi 3 ?
 

NGU

Wild child full of grace
2 kam qejf. Nje vajze dhe nje djale, por kur thone vec tjene shendoshe ska rendsi se ca dalin.
Kur do i bej femijet takohemi perseri tek kjo tema per me shume detaje:p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Paske qene ngelese ne matematike?
Po te mite si llogarite te trekendeshi i dashurise?!??????
Edhe finance me mik e mbarova se te ishte per mua 1+1=5 them lol lol
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Me mjafton nje.
Femijet i adhuroj por jan impenjim goxha i madh dhe ne punojm te dy gjith diten.
Sidomos kur ske ndihma
Kur ishte 8 muajsh, 800 euro shkonin vetem per babyparking dhe babysitter + shpenzimet e tjera.
Tani 500 (+ extra per babysitter kur eshte smur) por eshte gjithmon nje pesh e madhe.
Me 2 i bie mos te punoj.
Po pata mundesi, kur te rritet Eren do adoptoj nje vajze.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
4 :D
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Dy cuna i kam do kisha pas deshire te kisha dhe i vajze
Ti kesh me jete trimat

Personalisht do te doja nji familje te madhe......

4

Po mvaret dhe nga gruaja normale :)
 
Top