Sa femije do donit te kishit?

Sirius.

Sapiosexual!
Brenda temes qe mos na rrafi stafi..

1 vetem pak e sakte

o bo keq per lek kane shpenzime kalamajt duhen rrit studiu martu me i len icik prone jo kshu brekgris si te paret tane nga kamunizmi dmth
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Brenda temes qe mos na rrafi stafi..

1 vetem pak e sakte

o bo keq per lek kane shpenzime kalamajt duhen rrit studiu martu me i len icik prone jo kshu brekgris si te paret tane nga kamunizmi dmth
1?? Ncuk sesht mire , 1 ku e din ti a do jetoje gjat? Ku edin ti a do te rrije pran? Ku edin ti se ca ndodh me jeten . Sa per edukaten e ritjen rriten ato me njonin tjetrin , shembull neve ishim 4 femij , motra rrihte vllaun vllau mua un vllain e vogel e kshu me rradh. E mesuam nga njoni tjetrin dajakun :p . Pastaj motra e mesonte vllain, vllai mua, un vllan me te vogel. E ja ku jemi u ritem u shkolluam dhe shohim here pas here videot kur ishim te vegjel ??
 

Sirius.

Sapiosexual!
1?? Ncuk sesht mire , 1 ku e din ti a do jetoje gjat? Ku edin ti a do te rrije pran? Ku edin ti se ca ndodh me jeten . Sa per edukaten e ritjen rriten ato me njonin tjetrin , shembull neve ishim 4 femij , motra rrihte vllaun vllau mua un vllain e vogel e kshu me rradh. E mesuam nga njoni tjetrin dajakun :p . Pastaj motra e mesonte vllain, vllai mua, un vllan me te vogel. E ja ku jemi u ritem u shkolluam dhe shohim here pas here videot kur ishim te vegjel ??
Edhe posto ne forum sje bo ministre as deputete :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Femijet, ah femijet
Nje eshte shume e dhjete jane pak thot nje fjale.
Sot nuk eshte e lehte te kesh shume femije. Madje mjafte e veshtire. Femijet duan shume perkushtim ne cdo aspekt perfshi dhe ate me kryesorin (financiar). Une kam dy.

Dita dites me plaken po e shofim se nuk eshte larg dita kur do mbesim vetem. E bejme nje ne pleqeri? Jemi duke e mendu. Ta shofim. Megjithate kerkohet shume perkushtim dhe kane veshtiresite e tyre.
 

NGU

Wild child full of grace ?
E kam thene dhe e them, dua 2.?
 
Top