Sa femije do donit te kishit?

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Kater so ishte idealja?
Por dhe 2 ma mbushin shpirtin plot??
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Nga neve i themi: një është pak, dy janë shumë. Po unë që kam tre e doja 10? ?
Nese e mendon per nje cast me thelle,mund ti ndjesh sa gjithe bota 3 dashnite qe te ka dhuru Zoti?
 

Desa

Felix - Culpa
Nese e mendon per nje cast me thelle,mund ti ndjesh sa gjithe bota 3 dashnite qe te ka dhuru Zoti?
Faleminderit e dashur ?
Në fakt kur e mendoj më gjatë, pa to s’do isha as unë kjo që jam.
Por herë herë i them vetes, si nuk ja dita zanatin e lindjes së vajzave! ?
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Faleminderit e dashur ?
Në fakt kur e mendoj më gjatë, pa to s’do isha as unë kjo që jam.
Por herë herë i them vetes, si nuk ja dita zanatin e lindjes së vajzave! ?
Ah moj ah
Do vdesim me deramet me duket???
 

Endrra

VIP
Me jetë ti kesh e dashur ?
Çudi pse nuk ndjehem eugjenike, kur mendoj se këto gjene si të tuat duhet shtuar ☺️
Me jete ti kesh dhe ti e dashur .. je ne revanzh gjithsesi .. jo moj cesht ajo fjal eugenike.. kemi kohe dhe ca .... po tani iku treni do rris Niperit e mbesat dhe ca vite ?.
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Po te kisha mundesi nje ekip do kisha ber te zbukuroja rrace franceze me gjakun tim shqiptar .??
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
une nuk po zgjatem fare ?? 2 femij dua ,nje vajze nje djale ?,edhe po dolen te dyja vajza sprish pune ?
Kam ndrishuar mendje 12 bisha ? ama vullnetaret po i le ne dore te burrit se une nuk kam pik fuqie pas Ketit ??
 
Top