Sa femije do donit te kishit?

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Qef kam dhe 2 cuna por kemi konflikt me burrin.Ai thote po deshe edhe 1 goce tjeter mir, perndryshe jo se Cunat nuk i du!

?
Po edhe mua sikur nuk po ma mban Se pervec 2 gocave kam dhe 1 Phd qe me eshte be si me rrit nje femi. ? S'po kam fuqi e nerva.
Kismet pas 2 vjetesh kur t'mbush 35 duke pare e bere! ???
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kam pas qejf 4, po dy i kam, bereqat versen abi !
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Endrra ime ishte te kisha nje familje te madhe. Por, sot ligjin e bejne femrat. Keshtuqe, ti kem me shendet dhe lumturi 2 femije nga 6 qe deshiroja ??
 
Top