Sa fshatra ka Tirana ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

BeniT

Donatorë
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

Atehere 248 fshatra, ne vititn 2002 kaq ishin !

Dhe nga viti 2002 deri ne vitin 2008 cfare i gjeti fshtarat e tjere , i mori lumi :p
Shume larg ..
 

korado

President
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

145 fshatra?
 

Зngjεll

___________
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

O Beni na bere per uje te ftohte :)
Po hedh nje shifer une 103 :)
 

BeniT

Donatorë
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

.•°♥ Зngjεll ♥°•.;122457 said:
O Beni na bere per uje te ftohte :)
Po hedh nje shifer une 103 :)

Gabim ,
mqns je lodhur po te ndihmoj pak ..
Ishe shume afer ne pergjigjet e para ...
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

153 ose 159 :p
 

Зngjεll

___________
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

151-152 :) . Ki meshire se me ka hipur inati pleaseeeeeeee :D
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

152 :) ja futa kot :p:p
 

BeniT

Donatorë
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

.•°♥ Зngjεll ♥°•.;122461 said:
151-152 :) . Ki meshire se me ka hipur inati pleaseeeeeeee :D

hahahaaahh afer por jo e sakte ....
 

Зngjεll

___________
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

154 atehere :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

Mos 158 pahiri haha
 

BeniT

Donatorë
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

.•°♥ Зngjεll ♥°•.;122468 said:
154 atehere :)

Shume afer je :p
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

149............
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

155 hajde ma hahha
 

Зngjεll

___________
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

Shume afer je :p

Hahahhaha po me cmend , po me le pa gjume mistrec :)
O e gjej o ska ta dish
156
 

BeniT

Donatorë

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

Jesssss ! :D

Engjell, ta qes 1 kafe, a e ke boll :p hahaha
 

BeniT

Donatorë
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

.•°♥ Зngjεll ♥°•.;122473 said:
Hahahhaha po me cmend , po me le pa gjume mistrec :)
O e gjej o ska ta dish
156

PO ti cpate qe e kalove nr 155 :p
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

155 isha duke e then por gabova :p u nguta :$
 

Зngjεll

___________
Titulli: Sa fshatra ka Tirana ?

PO ti cpate qe e kalove nr 155 :p

Ngaqe e tha me perpara Loverboy prandaj une thashe nje numer me pas :)
Hajde se po iki tani mgjt urime se shume enigme e forte ishte dhe me pelqeu Naten
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top