Sa nga ju e kane kete shenjen? :p

Desa

Felix - Culpa
Na të bijtë/bijat e shekullit të vjetër - e kemi ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une e kam me poshte nje me te vogel :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Dy here ma kane bere ne fillore ate gerrvishtje. :p
Dhe sme doli.
Ne fund infermierja me tha,i shalla ste bjen kjo semundje se ty do te kap.
 
Top