Sa praktikant jeni ?

Sa praktikant jeni ?

 • Jam praktikant

  Votat: 2 66.7%
 • Vetem ne raste festash

  Votat: 1 33.3%
 • Aspak

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  3

Зngjεll

___________
Shume njerez besojne ne nje Zot dhe se Zoti eshte nje per te gjithe .
Une jam nje ortodokse dhe me pelqen shume feja ime eshte shume e bukur dhe ne praktinen e saj ( e thjeshte , e bukur dhe e paekzagjeruar ) . Kisha eshte vendi ku gjejme qetesine duke shprehur gabimet tona, pendimet , vuajtjet apo dhe gezimet dhe falenderimet .
Do desha te dija per te gjithe ortodoksit :
Sa praktikant jeni ?
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Sa praktikant jeni ?

Une qe jetoj ne nje shtet qe bazohet pak a shume ne kishe mund te pergjigjem ??
 

Зngjεll

___________
Titulli: Sa praktikant jeni ?

Sigurisht qe po ,Greqia eshte nje shtet shume praktikant dhe shume besimtar
 
Top