• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa praktikant jeni ?

Sa praktikant jeni ?

 • Jam praktikant

  Votat: 2 66.7%
 • Vetem ne raste festash

  Votat: 1 33.3%
 • Aspak

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  3

Зngjεll

___________
Shume njerez besojne ne nje Zot dhe se Zoti eshte nje per te gjithe .
Une jam nje ortodokse dhe me pelqen shume feja ime eshte shume e bukur dhe ne praktinen e saj ( e thjeshte , e bukur dhe e paekzagjeruar ) . Kisha eshte vendi ku gjejme qetesine duke shprehur gabimet tona, pendimet , vuajtjet apo dhe gezimet dhe falenderimet .
Do desha te dija per te gjithe ortodoksit :
Sa praktikant jeni ?
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Sa praktikant jeni ?

Une qe jetoj ne nje shtet qe bazohet pak a shume ne kishe mund te pergjigjem ??
 

Зngjεll

___________
Titulli: Sa praktikant jeni ?

Sigurisht qe po ,Greqia eshte nje shtet shume praktikant dhe shume besimtar
 
Top