• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Bindja ime ne cdo gje eshte se varet vetem tek femra sa mund ta doje mashkullin sepse dhe mashkulli mund ta doje njesoj ..
 

sensuu

sweet
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

po smendoj se jane dy gjera te njejta serioziteti dhe se sa e do....mund te jesh serioze por s eshte se e do...:p
une seriozitetin e kuptoj qe perderisa jemi te lidhur dmth qe kam besim tek ai dhe ai ka besim te une :D...secili ka pavaresi dhe jeten private :D...sdo me pelqente te shifte tjera apo tju fliste te tjerave shpesh, sepse kjo do me bente te ndihesha keq :D
 

TrueLovE

You Have My Heart
Vendndodhja
Oxford
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

Meshkujt, në të shumtën e rasteve preferojnë një lidhje për aventurë, eksperiencë, apo të tjera si këto. Por çfarë duhet të bëjë një femër që ai ta marrë më seriozisht lidhjen? E sigurtë është që dëshpërimi nuk do u çojë asgjëkundi. Ju duhet të përpiqeni më tepër për të analizuar dhe për të kuptuar situatën. Në qoftë se ai nuk dëshiron një histori serioze, analizoni se nga se vjen kjo gjë.:D
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

Bindja ime ne cdo gje eshte se varet vetem tek femra sa mund ta doje mashkullin sepse dhe mashkulli mund ta doje njesoj ..
Mua me duket se qenke cikez i zgjenjyer nga dashuria qe po flet kshu.. :)
Sbesoj se varet vetem nga femra por duhet te jete e dypalshme...kur eshte e nje anshme sbesoj se do e kete te gjate, sado te perpiqet njera pale. :p
 

Burrelsja

Anëtar i ri
Vendndodhja
Burrel
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

Jan meshkujt ata qe mendojn se femra sesht thjesht nje loder....edhe mund ta perdorin si te duan...kur realisht e kan gabim..jan meshkujt ato qe tallen me ndjenjat e nje femre...i ndrrojn dashnoret si me qen nje pal corape jo si me qen njerey me shpirt e me ndjenja....pika atzre meshkujve qe tradhtojn femrat...
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

une skam kuptu gja a me merr kush perdoret mem ba me kuptu :p
 

flywithyou

Antar Aktiv
Vendndodhja
italy
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

varet gjithmone nga mashkulli,,,femrat dashurojne me pasterti dhe seriozitet...
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

Femra qe ne fillim e shikon me seriozisht se mashkulli lidhjen, ndersa atij i duhet kohe qe ta shohe si te tille. Pse duhet te jete gjithmone pesha me e madhe te femra, seshte e thene qe nqs ajo te don ty patjeter do ta duash dhe ti ate. Ndodh qe ta doje mashkulli dhe femra jo. Pra sjam aspak dakord me mendimin e Call!
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

Un mendoj se jan te rradha femra ce te dojne me pasterti sot !!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Aty ku nuk je ti!
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

Na doli qe femra qenka s eksi me i forte aman :) sepse femra eshte ajo qe mban barren e cdo gjeje, si familjen, femija, burri, i dashuri, kjo-ajo, ai-ky :p...Ky mashkulli na doli pa palce, pa shtyll kurrizore fareeeeeee :qeshje:


Ne fakt nje femer eshte e afte te mbaj gjalle interesin dhe dashurin ne nje marrdhenie, se mashkulli eshte lehtesisht neglizhent ndonjehere per kete gje :--P............Por persa i perket seriozitetit, nese njera pale nuk e ka nuk mund te behen mrekullira :D
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

FEMRAT. C’shpikje e çuditshme, arrijne te mbajne peshen e botes mbi pellemben e dores njesoj sikur te ishte nje pupel. Jane ne gjendje te perthithin nje det lotesh ne nje perqafim. Perhapin drite kudo duke perdorur nje mjet te vetem dhe unik: Buzeqeshjen. Mbledhin dhe anullojne dite mankthesh, ne brendesi te nje veshtrimi te embel. FEMRAT… mbajne brenda barkut te tyre kuptimin me te madh te ekzistences…’’.

✪✬★☆ ✩ ✮ ✯✰ثshtë e rëndësishme që një femër të lërë një shenjë të sajën ,të shpirtit të saj , tek një mashkull ,sepse të bëjnë dashuri janë të afta të gjitha...;) (︶︿︶)
 

TrueLovE

You Have My Heart
Vendndodhja
Oxford
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

Femra eshte mbretereshe e botes ,por sllave e deshirave...femra nuk zbukurohet aq shume per meshkujt,sa kunder grave..sikur femrat te udhehiqnin boten do ti flaknin te gjitha armet ,pervec gjuhes..:D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

FEMRAT. C’shpikje e çuditshme, arrijne te mbajne peshen e botes mbi pellemben e dores njesoj sikur te ishte nje pupel. Jane ne gjendje te perthithin nje det lotesh ne nje perqafim. Perhapin drite kudo duke perdorur nje mjet te vetem dhe unik: Buzeqeshjen. Mbledhin dhe anullojne dite mankthesh, ne brendesi te nje veshtrimi te embel. FEMRAT… mbajne brenda barkut te tyre kuptimin me te madh te ekzistences…’’.

✪✬★☆ ✩ ✮ ✯✰ثshtë e rëndësishme që një femër të lërë një shenjë të sajën ,të shpirtit të saj , tek një mashkull ,sepse të bëjnë dashuri janë të afta të gjitha...;) (︶︿︶)
Femra eshte mbretereshe e botes ,por sllave e deshirave...femra nuk zbukurohet aq shume per meshkujt,sa kunder grave..sikur femrat te udhehiqnin boten do ti flaknin te gjitha armet ,pervec gjuhes..:D
c'lidhje kan kto postime me temen aman.. haha... nje koment njesoj se gjen dhe pse eshte vetem nje faqe kjo tema.:LOL.. na shkrite...


sa per temen qe mos tme fshihet: pyetja sa serioze eshte? varet nga njeriu, nga lidhja etj etj... ndersa me pohimin e hapesit te temes: jam sh kunder... sgjej dot as llogjike te ajo qe ka thene... sorry
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

Un per vete njoh femra qe jan aq bedalle :p qe per dicka te vogel jan gati te prishin shum vite jet te mbajtura mbi supe.
 

ina@ina@ina

!!!!!
Vendndodhja
tirane
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

varet nga serioziteti qe i jepet lidhjes nga te dy palet....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

Qekur serioziteti i njeriut varet tek s eksi mashkull apo femer?Serioziteti eshte pjese e karakterit te njeriut,si tek femra ashtu dhe tek mashkulli gjendet...Tani thoni ka femra materialiste qe te duan per interes,po tani kur ka meshkuj kaq budallenj,cte bejme?Sa te ofrohet do pranosh LOL smund te shpikim tonin te mbushim te tyre,eh zot jep mend aty ku ska LOL
 
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

Varet se si e koncepton c'do kush secili ka parimet dhe mendimet e veta ... :)
 

kejsi555

Antarë i ri
Vendndodhja
Korca
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

Mendoj se nqs mashkulli do jete serioz dhe i sinqerte ne ndjenjat e tij atehere dhe femra ska si te jete ndryshe sepse do jet e natyrshme qe dhe ajo te sillet ashtu...ne shumicen e rasteve dmth
 

ana88

vlonjate tipike
Vendndodhja
VLOR
Titulli: Sa Serioze Mund Te Jet Nje Femra Ne Nje Lidhje Me Nje Mashkull

Mund te thosha se ne moment qe lind dashuria krijohet besimi,respekti dhe serioziteti,por nuk perjashtoj se mund te kete dhe nga ato raste qe mbaje lidhje me personat qe skan aspak dashuri per njerin tjetrin thjeshte shijojn momentin
 
Top