Sa vjet keni jashte atdheut?!

Sa vjet keni jashte atdheut?!

 • 1-3 vjet

  Votat: 13 11.5%
 • 4-6 vjet

  Votat: 14 12.4%
 • 7-9 vjet

  Votat: 22 19.5%
 • 10-12 vjet

  Votat: 26 23.0%
 • 14-16 vjet

  Votat: 17 15.0%
 • 17-19 vjet

  Votat: 6 5.3%
 • me shume se 19 vjet

  Votat: 15 13.3%

 • Totali i votuesve
  113

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Unë pra tradhëtarja më e madhe me plot 27 vite jashtë atdheut....

Në atdhe më pret atdheu. Babanë dhe vëllaun në Zvicër, motra edhe ajo këtu. A do të kthehem? E vetmja ëndërr që nuk është realizuar ende.
Me merr edhe mu nzvicerr mke edhe kojshi lol
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
2 dite
Kam me nejt dhe yhyyyyyy.
Plot 8 dite te tjera
 

lovely

Anëtar i ri
une u bera gati 10 vjet e ca muaj

skam ndermend he per he te kthehem sepse u mesova ketu me nje tjater fryme pune dhe tradita te tjera qofte edhe per te festuar

jam bo taljone medemek
 

land

Carpe noctum
Sepse ne ditet tona pjesa me e madhe e popullates ka ikur nga vendlindja...doja te dije se sa vjet keni te ikur?

Tani pyetja qe lind eshte...a keni ndermend te ktheheni me ne Shqiperi/ Kosove per te jetuar atje? Kush ju pret me ne atdhe? Familje...miq?

Une per vete kam 11 vj ikur....e ne Shqiperi spara me pret me njeri....te gjithe jan shperndar ne per bote....
30 vjet, ika me mendimin te qendroj 4-5 vjet, sa te rregullohet shqiperia. I was fuckin' wrong, kaluan 30 vjet, eshte shume me keq sesa e lashe.
 

The-Cook

Ne Mal me Keca
30 vjet, ika me mendimin te qendroj 4-5 vjet, sa te rregullohet shqiperia. I was fuckin' wrong, kaluan 30 vjet, eshte shume me keq sesa e lashe.
Pak a shum te njejten ide kisha dhe un thash tbej ca vite jasht ca lek e te kthehem u ben 20 e pak gjera kan nryshua kshu qe se besoj se do kthehem anytime soon
 
Top