Sali berisha

tiesto

SKENDERBEU KAMPION
Titulli: Sali berisha

per mua eshte njeshi i shqiperise ai duhet te emerohet mbret i saj dhe jo te jete thjeshte nje kryeminister per arsyen se ai ka bere shume te mira 99% te puneve te tij ne shqiperi jane te mira dhe vetem nje pergjindje e vogel fare qe nuk jane te mira.prandaj une them qe ai duhet te udheheqi shqiperine dhe shqiptaret ne vite.JU SI MENDONI????????


epo zoti te degjofte or burr!
 

tiesto

SKENDERBEU KAMPION
Titulli: Sali berisha

Зngjεll;156696 said:
Njeshi i Shqiperise ncncncnnc cfare me lexojne syte pupupu dhe te gjithe keta qe kane dale kunder kot me kot kane folur hahahha sa kuptohen inatet me njeri-tjetrin ketu .
Sala eshte gomari me i madh i Shqiperise kjo po qe i shkon si emer .
Uroj qe te zhduket sa me shpejt dhe uroj qe kur te iki nga politika te shqyrtojne te gjitha dosjet dhe ceshtjet e tij duke nisur qe nga 97, dhe duke nisur qe nga vrasja e Azem Hajdarit . Eh sa masakra do dalin sheshit tani, hajde se po afron dita e bekuar po afron

po arohet dita po arohet,dhe dite me te bukura do te vine ,per erjon bracen dhe shoket qe ju ra shorti te gjykohen per pasurite ok!
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sali berisha

per shembull, jam i interesuar te shoh disa te tilla, mbase eshte ndonje qe se di akoma. Po e shoh se edhe te tjeret qenkan te interesuar, psh Angel_Devil

rrezoj Komunizmin, (me te eger ne bote)

i dha grusht Toskeve dhe vuri sundimin mbi to, kolonizoj Tiranen dhe Durrsin me Malsor dhe forcoj shtetin.

percolli diplomacine botes per ngjarjet ne Kosove dhe e dergoj ne rrugen pamvarsise qe u realizua ne kohen e tij.

beri aleate te fuqishem qe kurre si patem me pare (sepse enver hoxha na kishte prishur me Boten)

futi Shiperine ne Nato dhe e ka drejtuar per ne Europe,lind pyetja kush beri me shume?
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Sali berisha

Shqipria dhe Shqiptaret e kan vetem nje Mret--Gjergj Kastriotin
kta tjert jan gjith ushtaret e tij,,,Sali Berisha per mendimin tim duhet ta vazhdoj edhe 4 vjet te tjera pa tjeter.

HUHUHU C´far idesh lexon njeri ktu ne ket forum,,asht forumi qe me ban te ndjehem njeriu me i zgjuar ne bot,,,sidomos kur jam ne tema fetare.
 
Titulli: Sali berisha

E din ti sa aksidente kane ndodhur ne ate rruge para se te behej autostrada???? E din ti qe ishte autobuzi me studentet kosovare qe u rrezua qe beri te ndertohet rruga e re? Si mendon ti, qe duhet te ndodhe diçka e keqe qe qeveria te mos rrije ne heshtje??? Duhet te vriten me shume njerez qe te mblidhen te gjitha armet qe u dhane ne '97?? Rri aman se bota tallet me neve. Jemi aq popull i vogel dhe ndodhin çudira koti tek ne.


Mundesh te me spjegosh pak per qfare arsyeje i ke permend ose shqaroma pak se qfar don te thuash me kto aksidente sepse ste kuptoj ?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sali berisha

rrezoj Komunizmin, (me te eger ne bote)

i dha grusht Toskeve dhe vuri sundimin mbi to, kolonizoj Tiranen dhe Durrsin me Malsor dhe forcoj shtetin.

percolli diplomacine botes per ngjarjet ne Kosove dhe e dergoj ne rrugen pamvarsise qe u realizua ne kohen e tij.

beri aleate te fuqishem qe kurre si patem me pare (sepse enver hoxha na kishte prishur me Boten)

futi Shiperine ne Nato dhe e ka drejtuar per ne Europe,lind pyetja kush beri me shume?

Ate punen e komunizmit e ke leshuar keshtu kot e me kot me duket.
Atehere stalini qe ka vrare miliona njerez qenka lule para Enverit.
Hajde dis-informim qe ju ben Tv-Klani ju hajde
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sali berisha

Mundesh te me spjegosh pak per qfare arsyeje i ke permend ose shqaroma pak se qfar don te thuash me kto aksidente sepse ste kuptoj ?

Ore meqenese per ty Sala ka bere shume te mira si ndihesh tani qe Serbise ju hoqen vizat dhe Shqiperise jo.
Nuk na sheh ne Serbia me zili por e shohim ne ate.
Sepse me ate qe kemi ne krye bota na mban te mbyllur si ne kafaze
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sali berisha

sa inat qe me paskan ikur postimet ketu,nejse se nuk pertoj un ti them prap....:p

per mua esht me i miri nga politikanet....ama jam akoma e idese qe ska pse te emerohet mbret.....sa per kryeminister ai dua qe te jete...:D
 

Ivani

Anëtar i ri
Titulli: Sali berisha

po qe se eshte e vertete heqja e vizave serbise,atehere mos e diskutoni,qe fat dhe rastesi qe u shkeput kosova nga serbet,ose ose jane penduar evroleshet qe luftuan per lirine e kosoves,sa per saliun edhe ramen,thjesht bejne ate qe i thone te tjeret
 

eleneida

Antar Aktiv
Titulli: Sali berisha

K'jo dihet.........vetem SALI BERISHA,do fitoje,edhe ja vlen te fitoje...Te pakten k'te mandat,............
 
Top