Schalke-Bayern, ndeshja kryesore në Bundesliga..

ReNdEx

Interist Forever
6d272_SCHALKE.jpg

Schalke, 16 shtator (topsporti) – Ndeshja kryesore në Bundesligë ketë javë zhvillohet në mes Schalke 04 dhe Bayern Munchen.

Pritet të jetë ndeshje fantastike për faktin së “bavarezët” janë në top formë dhe do të kërkojnë pikë edhe nga ky udhëtim. Ndërsa në anën tjetër skuadra e Schalke do të mundohet të thyej mbrojtjen e Bayernit që ka kohë së nuk ka pranuar gol.

Vizitore të nderuar, cili mendoni se do të jetë rezultati i ndeshjes Schalke-Bayern Munchen? Shprehuni në hapësirën për komente…

Të premten

20:30 Freiburg-Stuttgart

Të shtunën

15:30 Bayer Leverkusen-Cologne

15:30 Hamburger-Monchengladbach

15:30 Hertha BSC-Augsburg

15:30 Hoffenheim-Wolfsburg

15:30 Nurnberg-Werder Bremen

18:30 Kaiserslautern-Mainz

Të dielën

15:30 Hannover-Borussia Dortmund

17:30 Schalke-Bayern Munich

Info nga topsport.com
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Schalke-Bayern, ndeshja kryesore në Bundesliga..

Herta 1 Hamburg 1 Werder Bremen 2 Bayern 2 :)
 
Top