• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Schalke-Bayern, ndeshja kryesore në Bundesliga..

ReNdEx

Interist Forever

Schalke, 16 shtator (topsporti) – Ndeshja kryesore në Bundesligë ketë javë zhvillohet në mes Schalke 04 dhe Bayern Munchen.

Pritet të jetë ndeshje fantastike për faktin së “bavarezët” janë në top formë dhe do të kërkojnë pikë edhe nga ky udhëtim. Ndërsa në anën tjetër skuadra e Schalke do të mundohet të thyej mbrojtjen e Bayernit që ka kohë së nuk ka pranuar gol.

Vizitore të nderuar, cili mendoni se do të jetë rezultati i ndeshjes Schalke-Bayern Munchen? Shprehuni në hapësirën për komente…

Të premten

20:30 Freiburg-Stuttgart

Të shtunën

15:30 Bayer Leverkusen-Cologne

15:30 Hamburger-Monchengladbach

15:30 Hertha BSC-Augsburg

15:30 Hoffenheim-Wolfsburg

15:30 Nurnberg-Werder Bremen

18:30 Kaiserslautern-Mainz

Të dielën

15:30 Hannover-Borussia Dortmund

17:30 Schalke-Bayern Munich

Info nga topsport.com
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Schalke-Bayern, ndeshja kryesore në Bundesliga..

Herta 1 Hamburg 1 Werder Bremen 2 Bayern 2 :)
 
Top