• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Script i vecante!

KINGS

Antar Aktiv
Dikush qe ka nonje script shume te vecante ...te komplikuar ose jo.. mund te postoni ose jepni details per scriptin qe keni!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Script i vecante!

Skam script futem me java
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Script i vecante!

Perdor mirc te thjesht ndonje her java
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Script i vecante!

Un jam akoma me mire perdor Mibbit :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Script i vecante!

Me i qarte se ste kuptuam ku ta shkarkojme e ku jo
 

R0X

Antarë i ri
Pe: Script i vecante!

Dikush qe ka nonje script shume te vecante ...te komplikuar ose jo.. mund te postoni ose jepni details per scriptin qe keni!
Ma jep dhe mua po e gjete noi te mir, se po hyj dhe un nga faja tash
 

KINGS

Antar Aktiv
Titulli: Script i vecante!

Steli blokohet duket shume I ngarkuar
 

Slimshaddy

Antar Aktiv
Titulli: Script i vecante!

Mos mer me mire perdor mIRC je shum mir me te i shton addons sipas deshire.
 

Pain Killer

Anëtar i ri
Titulli: Script i vecante!

U futa gjasme me gjet ndo1 script te mir ktu, Ktu ja paskeni shtru muhabetit per 7 pal qefe :S
 
Top