Scrivener: e njihni?

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Te dashur miq,

para pak kohesh me kane ftuar te marre pjese ne nje konkurs poetik qe do zhvillohet se shpejti dhe me duhet te dergoj poezite e mia (qe nuk i kam publikuar kurre ne forum) ne forme libri.
Doja te dija nese dikush nga ju njeh programin Scrivener, apo ndonje programues editorial te perafert, me te cilin mund te nis poezite e mia.

Ju uroj nje mbremje super,
Bri
 
Top