Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Të gjithë e dinë, por askush nuk e kishte fotografuar ndonjëherë.

Një foto e bërë tek Muzeu Historik Kombëtar tregon skandalet që ndodhin në mes të Tiranës.

Në pamjen e shpërndarë në rrjet shikohen një djalë dhe një vajzë që janë duke bërë skena seksuale në mes të kryeqytetit dhe në mes të ditës.

Për më shumë shikoni foton.
mapo
gojore.jpg
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Nje jabanxhi erdhi ne tirane , pastroi kembet te "ujvara" e zogut te zi e mori rrugen e durresit. Ne udhekryqin e madh u habit tek pa morine e madhe te makinave. i ziu s'kish qene kurre ne kasaba. Ne te majte te lulishtes pa nje vajze me nje veshje ndryshe nga c'kish pare me pare. Nje minifund qe nxirrte ne pah kembet e saj te nxira nga zhuli i tymrave dhe sigurisht nga prejardhja e saj, nje dekolde ku nxirrte ne pah gjithe asetet e saj femerore ...te thara ne diell.
Iu afrua dhe i tha ato shprehjet klasike fshatareske - ta bofte zoti hallall!
vajza e pa nga koka te kembet dhe kuptoi qe ishte preda e dites. Iu afrua dhe i tha- me mua mund te besh cte duash e ku te duash. une mund te jem kafsheza jote .
dhe pa i lene kohe te mendohej i hapi zinxhirin....
Vajza dinte c'bente. Ai nuk pati kohe te thosh asgje.....vetem sa renkoi si bishe e zene ne gracke!
por syte kalimtar te njerezve qe situata te tilla nuk shohin cdo dite ...nxorren aparatet e tyre smartphone dhe fotografuan ciftin e cuditshem dhe kurajoze.
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Per 200 leke ekspozohesh ne muzeun Kombetar ! lool
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Ku eshte seksi ktu :p une po shikoj vetem nje njeri qe po ha akullore :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Hahaha i madh Quk :)

Une po mendoj me vanilje apo kakao akullorja lol

Edhe ti direkt ske qa ben shko direkt te shija hajde Marle hajde :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Uaaa ky, po mire une shijen ti shkove direkt ke akullorja :p

Un e di se kam pase kojshien qe shiste akullore :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

quko kojshia jote paska qene zoje burre!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

s"paska qen aparati me cilsi te mire fotografie,pishat duken lbyr kjo me beka me pershtypje,ata bejne cik qef tek muzeu ahhahahahaha
Eh bote e poshter,Shqiptar hesapi nuk shohin punen e tyre po vrap selfie tjerve , se me veten jan ngop :p.
Sec kam iden qe keta dy te dashurumit e pin kafen tek blloku ose Tajvani :p flasim per elite ketu hahahahahahaha :p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Ne gote apo kaush i ben komshija lol lol
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

....Shqiptar hesapi nuk shohin punen e tyre po vrap selfie tjerve....

Si mund tju besh selfie te tjereve ...?! lool
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Si mund tju besh selfie te tjereve ...?! lool

hahahahahahahahhahahaah e prisja kete koment ,por se dija se do vinte nga ty :p

Ironikisht me iden qe dhe ai qe ka bere foton ska qen me i mire se keta te dy :p
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

hahahahahahahahhahahaah e prisja kete koment ,por se dija se do vinte nga ty :p

Ironikisht me iden qe dhe ai qe ka bere foton ska qen me i mire se keta te dy :p

Pse mi ku e njef ti ate qe ka bo foton ? Apo thjesht paragjykon si "Shqipetare hesapi" ?

Mu mboni cudi vetem kuptimi i fjalise, kaq... Meqenese ti mendon qe lidhet ironikisht selifie me kete gojoren ok po te hap rruge !

Edhe une aty e pij kafen, taiwan dhe bllok :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

.. Meqenese ti mendon qe lidhet ironikisht selifie me kete gojoren ok po te hap rruge !

Edhe une aty e pij kafen, taiwan dhe bllok :)

Flm per hapjen e rruges,kafia te befte mire kudo qe ta pish. :) kaq.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Munde te jete edhe nje nga budallalleqet qe cdo dite i takoje ne rruge. Cuni tu dhunu emocionalisht femren dhe ajo tu pergjeru per mekatet e bera / t'pabera :yep:
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

video u kalua tek xvideos.com
nen digituren-albanian style lol
 
  • Më pëlqen
Reactions: E3

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

pune frymore shqiperohet....tashi mos do edhe perkthim shqip shqip moj moter lajde?
 

Endrra

VIP
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Jam e tronditur z. Levoy qe ky gjest perben lajm per ju !
 
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Ne fakt 1 teme "Cudira shqiptare" do ishte shume e bukur ne forum :p

17912_10153250766884063_9080654119573180167_n.jpg
 
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Jo jo Ev. Asnje sme pelqen.


Kush ma gjen fjalen shqip per blowjob fiton 1 udhetim falas ne Tajlande. :D
 
Top