• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Marla

COVID-19
Vendndodhja
Kine
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Dua perkthim mos me lini injorante plssss lol
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

pune frymore shqiperohet....tashi mos do edhe perkthim shqip shqip moj moter lajde?
 
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Jam e tronditur z. Levoy qe ky gjest perben lajm per ju !
 

Marla

COVID-19
Vendndodhja
Kine
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Ne fakt 1 teme "Cudira shqiptare" do ishte shume e bukur ne forum :p

 

Marla

COVID-19
Vendndodhja
Kine
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Jo jo Ev. Asnje sme pelqen.


Kush ma gjen fjalen shqip per blowjob fiton 1 udhetim falas ne Tajlande. :D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Me jep mua ate udhetimin ne tajlande se ti gjej personazhet te te bejne klip jo vetem foto lol lol lol
 

Marla

COVID-19
Vendndodhja
Kine
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Me jep mua ate udhetimin ne tajlande se ti gjej personazhet te te bejne klip jo vetem foto lol lol lol
Duhet te lodhesh ti fitosh gjerat ndryshe nuk te shijojne degjo mua :p lol
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Duhet te lodhesh ti fitosh gjerat ndryshe nuk te shijojne degjo mua :p lol
S'te duket lodhje te gjesh personazhet kryesor?
Po o atij o asaj i ka shijuar vanilja se kot skan formuar pozicionin e h-se lol
 

Marla

COVID-19
Vendndodhja
Kine
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

S'te duket lodhje te gjesh personazhet kryesor?
Po o atij o asaj i ka shijuar vanilja se kot skan formuar pozicionin e h-se lol
Ndonje zor i madh nuk eshte jo... ne periudhen e globalizmit qe jetojme mjafton te kesh para pa i gjen direkt personazhet e klipeve dhe fotove :D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Po sikur te te sjell nje video sex ne urbanin e kombinatit behet gje?
Prano oferten ste vjen me nje rast i tille
 

Marla

COVID-19
Vendndodhja
Kine
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Po sikur te te sjell nje video sex ne urbanin e kombinatit behet gje?
Prano oferten ste vjen me nje rast i tille
Seriozisht e ke?

KAq shume jane emancipuar shqipot lol
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Seriozisht e ke?

KAq shume jane emancipuar shqipot lol
Per me shume info : lini ju lutem biletat cift ,dhe kaloni ne inbox :p
ps : PO VER8
 

Marla

COVID-19
Vendndodhja
Kine
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Per me shume info : lini ju lutem biletat cift ,dhe kaloni ne inbox :p
ps : PO VER8
E tmerrshme ne fakt!

Ev une jam nen 18 behet me e pa filmin? :p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

E tmerrshme ne fakt!

Ev une jam nen 18 behet me e pa filmin? :p
Qejfi spyet kur si dhe ku
nuk te kerkon certifikate familjare site-i pa merak :D
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Seks në mes të ditës tek Muzeu Kombëtar (+18)

Ne cfare rase apo dialekti e do perkthimin?

pune frymore ?Hyn nese i bie gernetes?frymore eshte dhe kjo lol
ti sikur ta kesh provua ta besb a lummadh....rri urte aty se si them une eshte.
me pelqen me shume birbili lol
 
Top