Sëmurej dhe asnjë mjek nuk e shëronte, habitet kur mëson për dhomën e saj

Hera

Banned
Sëmurej dhe asnjë mjek nuk e shëronte, habitet kur mëson për dhomën e saj

14 March 2019
0
Një grua frikësohet se ajo është helmuar ngadalë nga myku në banesën e saj të vjetër, duke shkaktuar vite lodhjeje, humbje kujtese dhe humbje flokësh.
[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/lajmifundit.al\/wp-content\/uploads\/2019\/03\/mykvajze.jpg"}[/IMG2]
Emma Marshall, 29 vjeçe, jetonte në një pronë në Hackney, në lindje të Londrës, muret e së cilës përbënin myk. Ajo kishte jetuar në këtë apartament që nga 2014-ta.

Që atëherë, shëndeti i saj është dobësuar në mënyrë të vazhdueshme, pasi simptomat e lartcekura gati se nuk ia morën jetën.

Marshall, e cila punon në industrinë e muzikës, shkoi në vizitë tek mjekë të ndryshëm. Por asnjëri prej tyre nuk e dinte pse trupi i saj ndjehej kaq i dobët.

Në fund të vitit të kaluar, Marshall, e cila tha se po qëndronte e shtrirë për simptomave të saj, paguhej për të parë një mjek mjekësor funksional që punonte në mjekësi alternative.

Një mostër urine zbuloi se nivelet e saj të mikotoksinës – shkaktuar nga myku – ishin jashtë normales.
 
Last edited by a moderator:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
S"ka gje me te rrezikshme se myku i lageshtires
 

Hera

Banned
Une e lexova ...pastaj hyra ne googel e lexova me gjate per mykun e nuk e besoja
 
Top