Sepse cdo Grua meriton te duhet.

Endrra

VIP
E shoh se do na ngelesh ne dere moj cupke .. ket burrin qe thuhet ktu duhet ta shpike shkenca he per he 😌
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Romanet e sloganet jane thurur nga ata qe vertet duhen. E ata qe duhen s'kane nevoje ti lexojne. Ata qe nuk duan folu sa te duash prap "Mur" mbeten.

ja psh une shkruaj papushim per grate, mos i dhunoni, mos i intimidoni, mos keshtu e ashtu, po pervec burrit tim qe me jep te drejte askujt nuk i hyn gje ne vesh loollool
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Vetem un e paskam kte fat lool ate listen aty pike per pike e zbaton Deri nashti
te shohim kur te plakem dhe ca :p
 

Lauri

Anunnak
Romanet e sloganet jane thurur nga ata qe vertet duhen. E ata qe duhen s'kane nevoje ti lexojne. Ata qe nuk duan folu sa te duash prap "Mur" mbeten.

ja psh une shkruaj papushim per grate, mos i dhunoni, mos i intimidoni, mos keshtu e ashtu, po pervec burrit tim qe me jep te drejte askujt nuk i hyn gje ne vesh loollool
Ku aktivizohesh për të drejtat e grave ti Soul?
Ishalla jo në Arabi se përfundove në burg 😄
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ku aktivizohesh për të drejtat e grave ti Soul?
Ishalla jo në Arabi se përfundove në burg 😄
Hahaha
Jo nuk kam qene asnjehere ne vendet arabe.

Por, ti mire e ke! Duhet me shku ne gjaku musliman europian andej, ta marrim situaten ne dore! lol
 
Top