"Sepse i urrej te henat"- historite vrasese me shume se sa dark.

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
E njihni kasapin e Hannover?
I njihni historite e tij? Po sjell kete rradhe Fritz Haarmann.
I njohur per me shume se 50 vrasje ai afronte djelmosha te rinj ( pra ishte homoseksual)
Dhe i mbyste gjate raporteve seksuale qe kishte me ta.
Shumicen duke i kapur nga fyti ( ose kafshuae si vampiret..ne fakt nje nder emrat e tij ishte edhe vampir..)
Pastaj te nesermen per te larguae trupat e tyre..i shiste si mish derri.

Me 1918 ai solli nje cun te ri ne apartamentin e tij dhe konsomuan direkt raportin e tyre ne kulmin e pasinit
Haarmann ndihet po aq i turbulluar sa i kenaqur nga vdekja qe provokoi.
Ndersa i nguli dhembet ne qafe ndjeu nje kenaqesi te papare kur piu gjakun e tij

Me 1919 Fritz ka nje marrdhenie serioze me Hans Gras nje djale i gjate i holle
I pashem bjond. Qe behet bashkepunetori i tij i menjehershem pas nje vrasje qe ai vete mori pjese.
Ndersa Fritz shiste mishin..Hans shiste rrobat. Ose dhuronin
Ne kohe krize mishi dhe rrobat ishin nje fare bekimi per gjithw ata qe i rrethonin..ndaj te gjithe mbyllnin nga nje sy mbi kete histori
Dhe sbenin sh pytje.
Fritz nderron qytet dhe komshijte e rij behen sh dyshyes.
Kovat e mbushura me te brendshme..qeset e zeza cdo dite te mbushura plot..te rinj ne apartamentin e tij.
Dyshimet ngelin edhe pse Fritz eshte nje njeri i urte bujar dhe vetem mpreh thikat naten..asgje tj ska te vecante.
Ndodh qe disa kalamaj ndersa luajne afer keshtjelles se Fritz gjejne nje kafke njeriu. Ne rrjedhat e lumit afer pasraj gjejne
Plot kocka e mbetje kufomash.
Shkaktohet panik.
Policia qeteson qytateret duke thene se mbase keta kufoma vijne nga univ i anatomise se Gottines.
Qytetarer qetesohen.

Pak me vone ndodh qe gjinden prap mbetje te tjera kufomash prane lumit Leine
Fritz pytet nga policia per vrasjet..por ishte shume i feminizuar si tip dhe asnje se quan ne gjendje te beje vrasje te tilla te egra.

Pak me vone ndodh qe prinderit e nje cuni te humbur shohin qe Fritz kish veshur pallton e cunit te tyre
Procesohet me vdekje Fritz.
Ftohtesia e tij ishte e paimgjinueshme. Vete kerkoi ta varrosnin ne pazar e te shkruhej mbi lapidarin e tij : ketu pushom Haarmann vrases turme.

FB_IMG_1521728774107.jpg
 

KAON

Anëtar Aktiv
Duhet me pas frik me shajt pederastet looooooool

Po ti moj monster ku i gjen keto hahahahhaha
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
E keni pare ndonjehere filmin I.T?
Eshte nje film horrorr ku nje palaco ha femijet.
Ne te vertete kur une pashe filmin per here te pare kam qeshur si asnjeherw.
Pra filmar horrorr me bejne te qesh per ndonje motiv absurd.

Se shpejti do sjell jeten reale te I.T qe hante femijet :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
John WayNe Gacy I njohur edhe si Killer Clown.
Ai bente pune vullnetare ne spital si clown per te zbavitur femijet.
Ai ishte nje simpatizant i partise demokratike shume i shoqerueshem i martuar dhe me femi.
Me 1967 Gacy filloi karrieren kriminale me nje dhune ndaj nje djaloshi me qellime seksuale.
Pastaj kishte dhe shume raste te tjera derisa nuk u akuzua nga viktima e pare abuzuese dhe shkoi ne burg.
Per shkak te sjelles se tij te persosur doli me shpejt nga burgu.
Trasferohet ne Chicago ku rimartohet hap ndermarrje.
Viktima e pare e Gacyt funksionoi pak a sh ne te njejten menyre.
Mori nje cun nga rruget paten nje raport seksual dhe te nesermen kur Gacy u zgjua
Pa cunin me nje thike. Aty filloi nje perleshje ku mbaroi me vrasjen e djalit te ri.
Kur Gacy u spostua ne kuzhine..kuptoi qe ai donte thjeshte te pergatiste mengjesin por tashme ishte shume vone.
Varrosi trupin ne kopshtin e tij.
Gacy tregon qe gjate vdekjes se djaloshit pati nje orgazem.
Keshtu per te..vdekja ishte akti me emocionues.
Keshtu Gacy vret dhe perdhunon diku tek 33 femije.
Me 1978 kur humb viktima e tij e fundit policia drejtohet nga shtepia e Gacyt dhe sapo hyjne dallojne menjehere eren e kufomave
Gjejne afro 27 trupa te vdekur.

Ajo cfare habit me kete rast jane faktet qe :
Shoqeria perreth nuk e besonte dicka te tille.
Kishte te ardhura edhe nga burgu sepse fitonte me pikturat dhe fotot e tij qe u shiten te gjitha per studime.
Merrte kartolina admirimi nga njerezit.
U denua me vdekje dhe tha te vetmen gje psikopatike " KISS MY ASS"
Pasi iu refuzua fakti qe ishte i semure mendor sepse kishte nje inteligjence teper te larte.


FB_IMG_1521803770360.jpg
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
FB_IMG_1531234708064.jpg
Kjo ne foto eshte Kim Phuc.
Ne moshen 9 vjecare kur ne Vietnam behej lufte viktimat nuk kursyen as femijet.
Keshtu ndodhi me Kim Phuc foto e cila fitoi dhe cmim Pulitzer dhe me 1972 fitoi Worl Press Photo of the Year.
Pas 14 muajve e shtruar ne spital e 17 nderhyrje kirurigjikale Phuc sot jeton e lumtur ne Kanada me burrin dhe femijet e saj.
Pas shume kohesh Phuc tregon se ne ate foto ajo po bertiste " djeg, djeg" sepse kishte marre e gjitha flake mga nje lende djegese qe quhet napalm.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Me 12 shtator te 92 nje familje pasi mbaron pushimet ne zonat rreth Lecce te Italise vendos te niset.
Daniele,femija 3 vjec ndersa luante papritmas nuk behet me i gjalle. E kerkojne gjithandej,por ai nuk gjindet.
Me vone afer detit shoh nje zjarrfikes ndersa po kerkonte qe te sillte ne jete te voglin ,vene re qe fytyra e tij ishte e zhytur ne rere dhe bluza e grisur nga para. E dergojne ne reanimacion ku qendron 7 ore.
Nuk ia del. Ai vdiq sepse rera i kishte shkaterruar mushkrite. Ne trupin e tij gjinden shenja gjaku dhe leng seminal. Pra ishte perdhunuar e Daniele ishte munduar te mbrohej. Nje femibqe kishte pare ngjarjen thoshte qe nje burre qendronte mbi te..asnje nuk fliste..asnjehere nuk u gjet ai monstra..por te gjithe e dinin se kush ishte ( ose mendohej qe e dinin)

IMG_20190908_231327.png
 
Top