• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

S’gjeti zgjidhje me Ramën/ Basha luan shah me protestuesit në çadër

legjenda

Tetova
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, sonte, pas dështimit të negociatave me kryeministrin Edi Rama në Presidencë, ka preferuar të shijojë një lojë shahu me protestuesit në çadër.
Në pamjet e publikuara nga Opinion.al, Basha shfaqet mjaft i qetë, teksa shikon një lojë shahu mes deputetit demokrat Aldo Bumçi dhe një protestuesi.
Lojtës Videosh
Opozita është në ditën e 76 të protestës, pas dështimit të takimit të dytë dhe mosgjetjes së konsensusit politik për zgjidhjen e krizës, me shumë gjasa, aksioni opozitar pritet të radikalizohet.
Nuk dihet ende se si do të përfundojë loja e nisur, mirëpo, ajo çfarë mund të themi është se pakush e di se kush do kapet “mat”…
http://www.shqiptari.eu
 
Top