Shenjat e horoskopit që nuk kanë ndjenja fare; do t’ju duhet kohë që të merrni pak dashuri prej tyre

Hera

Banned

Shenjat e horoskopit që nuk kanë ndjenja fare; do t’ju duhet kohë që të merrni pak dashuri prej tyre​
Këto shenja për të cilat do të flasim më poshtë nuk është se janë thjesht indiferente ndaj shfaqjes së dashurisë por thjesht nuk duan t’ja dinë rreth shfaqjes së emocioneve. Astrologjia ndikon në karakterin dhe personalitetin e çdokujt, por kjo distancë e shenjave të caktuara ka me patjetër një arsye e cila mund te jetë: një mënyrë mbrojtje për mos tu lënduar, mund të kenë patur probleme familjare, ose nuk ndihen komodë në shprehjen e ndjenjave.

Binjakët
Binjakët mund të jenë të paparashikueshme – një moment ata janë të ngrohtë dhe mikpritës, në një moment tjetër janë të ftohë dhe jo miqësor. E vetmja gjë që mund të kenë si tipar të mirë në këtë pikpamje është se ata kurrë nuk janë plotësisht indiferentë. N.q.s i lëndoni ata nuk duan t’ja dinë nëse keni një justifikim të mirë për atë që keni bërë; do të shpërfillin plotësisht ndjenjat tuaja dhe do të mbyllen në vetvetë.


Gaforrja
Ju mund të pyesni se si ka mundësi që dikush i lindur nën shenjën e Gaforres mund të duket i ftohtë kur ata janë të njohur për të qënit të dashur dhe emocional. Por pikërisht emocionet e tyre mund t’i bëjnë ato të ftohtë. Nëse janë lënduar më parë ose nëse dikush i tradhton në një farë mënyre, ata mund të bëhen shumë të paaftë për të dhënë dashuri.


Virgjëresha
Ka me të vërtetë momente në të cilat personat e shënjës së virgjëreshës mendojnë se janë më të zgjuarit dhe asnjë tjetër nuk mundet ti kalojë apo edhe ti arrij. Janë persona që i pëlqen shumë të mësojnë dhe ti tregojnë të tjerëve ato që dinë. E kanë fokusimin më të madh në atë që ndodh në kokën ë tyre dhe në këtë mënyrë injorojnë shpesh herë atë që ju ndodh në zemër. Për këtë arsye ata mund te duken shumë të zgjuar për të mirën e tyre dhe indiferent ndaj të tjerëve.Bricjapi
Bricjapët refuzojnë të tregojnë ndjenjat e tyre, kështu që nëse munden do të tregohen indiferent ne cdo situate te jetës. Ata besojnë se të paturit e imazhit të duhur është çelësi për të qenë të suksesshëm. Priren të mendojnë se të qenit shumë sentimentalë ose duke menduar shumë rreth të kaluarës mund të bëj që të duken të dobët dhe të dëmtojnë mënyrën se si paraqien të njerëzit e tjerë. Disa Bricjapë mund dhe të përdorin njerëzit e tjerë në avantazhin e tyre, edhe nëse kjo ka një efekt negativ në personin tjetër.

Ujori
Ujorëve i pëlqen të mbajnë ndjenjat e tyre nën kontroll dhe do të dëshironin që dhe të tjerët ta bënin këtë gjë. Ata as nuk e marrin mundimin të ndihmojnë dikë që ka probleme emocionale kështu që ato nuk janë personat e duhur për të patur një mbështetje në raste të tilla. Ujori është një nga shenjat më të ftohta dhe nuk arrin kurrë të fali. N.q.s ju keni bër një gabim atëherë ky është problemi juaj ata thjesht nuk ju flasin asnjëherë.
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Virgjëresha
Ka me të vërtetë momente në të cilat personat e shënjës së virgjëreshës mendojnë se janë më të zgjuarit dhe asnjë tjetër nuk mundet ti kalojë apo edhe ti arrij. Janë persona që i pëlqen shumë të mësojnë dhe ti tregojnë të tjerëve ato që dinë. E kanë fokusimin më të madh në atë që ndodh në kokën ë tyre dhe në këtë mënyrë injorojnë shpesh herë atë që ju ndodh në zemër. Për këtë arsye ata mund te duken shumë të zgjuar për të mirën e tyre dhe indiferent ndaj të tjerëve.
A ç'ja ka fut kot qy Agua , mua dashuria po me del nga sit lol 😂😂😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
shyqyrrr shyqyrrrrr, qe se gjeta veten ketu,se do protestoja rend. ahahahahahhahaha
me nje fryme erdha, qy. :p
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Binjakët
Binjakët mund të jenë të paparashikueshme – një moment ata janë të ngrohtë dhe mikpritës, në një moment tjetër janë të ftohë dhe jo miqësor. E vetmja gjë që mund të kenë si tipar të mirë në këtë pikpamje është se ata kurrë nuk janë plotësisht indiferentë. N.q.s i lëndoni ata nuk duan t’ja dinë nëse keni një justifikim të mirë për atë që keni bërë; do të shpërfillin plotësisht ndjenjat tuaja dhe do të mbyllen në vetvetë.

🤐🤐🤐 skam fjale
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Binjakët
Binjakët mund të jenë të paparashikueshme – një moment ata janë të ngrohtë dhe mikpritës, në një moment tjetër janë të ftohë dhe jo miqësor. E vetmja gjë që mund të kenë si tipar të mirë në këtë pikpamje është se ata kurrë nuk janë plotësisht indiferentë. N.q.s i lëndoni ata nuk duan t’ja dinë nëse keni një justifikim të mirë për atë që keni bërë; do të shpërfillin plotësisht ndjenjat tuaja dhe do të mbyllen në vetvetë.
nuk eshte e vertete , kane nje shpirt binjaket qe se kane asnje nga shenjat
Dhe falin..oh sa falin
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ashtu eshte po sna beson njeri.i dukemi te ftohte te eger 🤦‍♀️
se di si je ti , di qe fati me ka ndeshur me shume binjake ne jeten time dhe asnjehere sme kane zhgenjyer , pervec se me kane surprizuar per shpirtin qe kane. Eshte e vertete qe ne aperance duken distante e te ftohte ,por nese arrin te depertosh brenda tyre ,nuk te nxjerrin kurre nga vetja
Dhe mua me ka marre malli kaq shume malli :(
 

Senseo

Audacity.
Ujori
Ujorëve i pëlqen të mbajnë ndjenjat e tyre nën kontroll dhe do të dëshironin që dhe të tjerët ta bënin këtë gjë. Ata as nuk e marrin mundimin të ndihmojnë dikë që ka probleme emocionale kështu që ato nuk janë personat e duhur për të patur një mbështetje në raste të tilla. Ujori është një nga shenjat më të ftohta dhe nuk arrin kurrë të fali. N.q.s ju keni bër një gabim atëherë ky është problemi juaj ata thjesht nuk ju flasin asnjëherë.
Diqysh ja ka fut plot.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Gaforrja
Ju mund të pyesni se si ka mundësi që dikush i lindur nën shenjën e Gaforres mund të duket i ftohtë kur ata janë të njohur për të qënit të dashur dhe emocional. Por pikërisht emocionet e tyre mund t’i bëjnë ato të ftohtë. Nëse janë lënduar më parë ose nëse dikush i tradhton në një farë mënyre, ata mund të bëhen shumë të paaftë për të dhënë dashuri.

Edhe Peshqit,njesoj si ne jane;):p:p.
 

Desa

Felix - Culpa
Gaforrja
Ju mund të pyesni se si ka mundësi që dikush i lindur nën shenjën e Gaforres mund të duket i ftohtë kur ata janë të njohur për të qënit të dashur dhe emocional. Por pikërisht emocionet e tyre mund t’i bëjnë ato të ftohtë. Nëse janë lënduar më parë ose nëse dikush i tradhton në një farë mënyre, ata mund të bëhen shumë të paaftë për të dhënë dashuri.

Edhe Peshqit,njesoj si ne jane;):p:p.
Si shenjë uji po. Por edhe akrepi është 😁
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ku asht dashi qa veni te pakten ta stakoj trunin 😋
 
Top