Shenjat frikacake të zodiakut. Ja nga çfarë kanë frikë

Xhelozi

Staf në FV.AL
Demi

Mund të quhet si një shenjë letargjike, pasi adhuron rehatinë dhe luksin aq shumë sa shpesh herë tregohet dembel për çdo gjë. Një nga fobitë e fshehta të kësaj shenjë është Kinetofobia, frika për të qenë aktivë dhe për të lëvizur më shumë seç duhet

Rehatin po por tek tjerat paska gabu
 

Senseo

.
Staf në FV.AL
Ujori

Është një nga shenjat që adhuron qetësinë dhe çdo gjë e zgjidh nëpërmjet ndjesisë së paqes që ka përbrenda. Por, kjo ndjesi që ata kanë kthehet në një frikë të madhe nëse askush nuk tregon dashuri apo të kërkojë ndihmën e tyre.
Shpifje
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
i
Shigjetari

Një nga shenjat më aventuriere dhe më entuziaste për jetën në përgjithësi, i trembet faktit që duhet të ndjekë rregullat e të tjerëve. Shigjetari gjithmonë i zgjidh problemet duke u larguar, prandaj frika e tyre është të mbajnë përgjegjësi për diçka deri në fund, pa patur mundësinë të “arratisen”.
Tipike lol
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Bricjapi

Nuk njihet si një shenjë shumë sociale. Bricjapi është i dhënë pas punës dhe ndërtimit të karrierës profesionale. Një nga shenjat më me ambicie që gjithmonë do e arrijë qëllimin e tij. Nga ana tjetër, frika e kësaj shenje është që jo të gjithë do të arrijnë të kuptojnë vizionin e tyre.

Si ma ka gjetur.Askush nuk arrin ta kuptoj vizionin tim. Jo per gjo Po kshu osht kur ter diten degjon BBF ?????????
 
Top