Shenjat me kokeforta te yjesise

sofia

Antarë i Respektuar
Une mendoj se cdo njeri pavaresisht yjesise qe i perket, eshte kokeforte. Gjithsesi si ka mundesi qe nuk eshte luani aty?? :unsure: :unsure: :unsure: qenka e njejta astrologe, ka vendosur shenjat e shoqeve qe eshte zene dhe nuk flet meloollool
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Ja dhe horoscopi thot nuk jemi ne virgjereshat . Jam dakort .?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Une mendoj se cdo njeri pavaresisht yjesise qe i perket, është kokeforte. Gjithsesi si ka mundesi qe nuk është luani aty?? :unsure: :unsure: :unsure: qenka e njejta astrologe, ka vendosur shenjat e shoqeve qe është zene dhe nuk flet meloollool
Luanet jan impulsive dhe bejn me koken e tyre por me pas mendohen mire.
Pertej ksaj din dhe te kerkojne falje nqfs mund te ken lenduar me vrullin e momentit.
 
Jeni impenjativ? mbani inat per një shekull te tere ???


shif te te them si jane binjaket .. @Ledia jo une dmth :p lool


Geminit merziten me te njejten gje perdite, duan gjojna te reja.
Jane aventuriere, e flirtojne ku ti jepet rasti.
Vejini para nji femer apo mashkull, ta zberthen per 5 minuta ca tipi eshte, edhe ai tjetri me nejt gjithe diten se kupton kurre tipin e tyre.

Kur kane nje rob qe e dun shume, jane shume bujare me at rob, ca si blejne e ca si dhurojne. Duken si rob te ftofte ne pamje te pare, sepse nuk i shprehin emocionet asnjehere. Jane dashnore te mire te embel, nuk te japin stres, dine te bejne bukur dashuri.

Si kane qef dramat ose me sakte i urrejne skenat xhelozite dramat. Nuk kane qejf te jene prone e askujt. Nese tregon posesivitet ndaj tyre iken u zhduken lol

Ndryshojne mood mrena minutit, kalojne nga ekstremi ne ekstrem madje edhe bien shpesh ne heshtje te gjate, shkeputen nga te gjithe pa asnje shpjegim.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
shif te te them si jane binjaket .. @Ledia jo une dmth :p lool


Geminit merziten me te njejten gje perdite, duan gjojna te reja.
Jane aventuriere, e flirtojne ku ti jepet rasti.
Vejini para nji femer apo mashkull, ta zberthen per 5 minuta ca tipi është, edhe ai tjetri me nejt gjithe diten se kupton kurre tipin e tyre.

Kur kane një rob qe e dun shume, jane shume bujare me at rob, ca si blejne e ca si dhurojne. Duken si rob te ftofte ne pamje te pare, sepse nuk i shprehin emocionet asnjehere. Jane dashnore te mire te embel, nuk te japin stres, dine te bejne bukur dashuri.

Si kane qef dramat ose me sakte i urrejne skenat xhelozite dramat. Nuk kane qejf te jene prone e askujt. Nese tregon posesivitet ndaj tyre iken u zhduken lol

Ndryshojne mood mrena minutit, kalojne nga ekstremi ne ekstrem madje edhe bien shpesh ne heshtje te gjate, shkeputen nga te gjithe pa asnje shpjegim.

Cik dembele nuk lexova asgjekundi ?

Zemergjere pafuns dhe kur i kercet nervi, shko e mcifu... dhe sidomos mos i prek njerzit qe duan sepse kthehen ne bisha psiko.

Kam cunin dhe motren qe e kam rrit vet deri 2 vite me pare ?

Per me shum se 1 vit sdija as se ku jetonte cit. Nese tregon posesivitet ndaj tyre iken u zhduken (jo prej meje) ???

Kurse ky i vogli njonit qe mtha vaffanculo ja futi me grusht mes komve ?????
 
Top