Shenjat me kokeforta te yjesise

WxP

Hidrauliku
Doje te thoje perjashto gojen lool cduhet te mendojme per kerthizen lool
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Boço @WxP tani qe ma tha dhe horoskopi qe nuk jam kokforte ,te lutmi shume mos me akuzo me per keshtu gjerash ?????
 
  • Haha
Reactions: WxP

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Ky është horoskop europian nuk i besoj fare per mu është i vlefshem ai kinez lool
Qinezi eshte horoskop jo cilesor dashuri ??
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Po mua pse s'me kan fut ktu se haj inat dhe o du t'me dali e imja o plas!
 
Top