Shenjat qe nuk pranojne se kan rene ne dashuri!

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Tani duhet ta marrim si kompliment ne akrepat kete gje? :love:

Nejse, ja kane fut kot. Une per vete atehere (para nja shume vjetesh) e kam pranuar direkte dhe s'e pata problem.
 
Top