Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

L

LPurcell

Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

Ku mund te shkarkoj libra falas? ;)
 

ZHIGO

Lucky me...
Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

E ke parasysh aty ku lexon librafalas.com me lart?

Po? Kliko aty dhe te adreson tek faqja ku mund te shkarkosh por varet nese ka libra aty qe te interesojne :)

Jo akoma? Hapi syt mir :p
 
L

LPurcell

Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

po nuk me hapeeeet ajo adresaaaaaaaaaaaaaaaaa -_-
 
L

LPurcell

Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

lere lere..faleeminderit per mundimin! dhe me fal nese te shqetesova! -_-'
 

ZHIGO

Lucky me...
Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

jo mi çfar shqetesimi , iher vendosa me bo xhentilin dhe vendosa me tnimu ketu dhe se si po mvika qe ste dhash zgjidhje lool
 
  • Haha
Reactions: NGU

ZHIGO

Lucky me...
Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

E kam klikuar me par , me hapet ne rregull . Pyeta shoqen nga lazarati me lart nese kishte klikuar cfar i nxirrte qe nk i hapte faqen ? Tani ti , ku , ça , si , pse ke hallin?

te dukem sh kavalier?
 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

E kam klikuar me par , me hapet ne rregull . Pyeta shoqen nga lazarati me lart nese kishte klikuar cfar i nxirrte qe nk i hapte faqen ? Tani ti , ku , ça , si , pse ke hallin?

te dukem sh kavalier?

Po ti ke provuar të shkarkosh ndonjë libër
aty, apo vetëm a hapet faqa!

Sa për informimin tënd, pothuajse asnjë link nuk funksionon.
E tani e shohim çfarë do të dalësh. ndonjë kavalier apo clown!
 

ZHIGO

Lucky me...
Titulli: Pe: Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

Po ti ke provuar të shkarkosh ndonjë libër
aty, apo vetëm a hapet faqa!

Sa për informimin tënd, pothuajse asnjë link nuk funksionon.
E tani e shohim çfarë do të dalësh. ndonjë kavalier apo clown!

Ditka anglisht zotrote , me behet qefi .

Atehere ka nje shpjegim ku gjithcka lindi nga nje keqkuptim. Dmth as qe ja kisha iden nese linqet brenda faqes punonin sepse mendova se shoqja kishte problem me hapjen e faqes se sa me linqet brenda saj.

kaq, kaq . Tjerat i merr vet me mend kavalier apo mosketier , apo kllon kto jane kot , per ti dhen ngjyr muhabetit.

Endrra? te qeshet...? :) e Habitshme... :) Te pakten ate qe nis ta thuash thuaje deri ne fund qe te kuptojme dhe ne pse te qeshet aq shume. Sepse me aq sa shprehesh ngjan paksa si ta them , "ndjenj periodash te nevrikosura" lool .
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

اfarë faji ka QUKU që linqet e shkarkimit brenda faqës janë dead link .
 

The Helper

Antarë
Pe: Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

Linku eshte riparuar. Mund te shkArkoni pA problem tek ScienceBooks. Na vizitoni cdo dite, faqa do te pasurohet vazhdimisht.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

2 libra provova une nuk shkarkohen
 
Top