• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shkarkohet drejtori i Kufirit dhe Emigracionit në portin e Durrësit, shkak droga?!

legjenda

Tetova
Pas lëvizjeve të fundit në Policinë e Shtetit, duket se nga kjo “furtunë” nuk kanë shpëtuar as zyrtarët më të lartë të policisë në portin e Durrësit.

Drejtori i kufirit dhe migracionit në portin e Durrësit Bogdan Bodini është shkarkuar nga detyra, ndërsa do të zëvendësohet nga Lindita Nushi.

Shkarkimi i Bogdan Bodinit u komunikua më 29 prill shkarkimi lidhet edhe me ngarkesën e madhe të drogës që ka kaluar përmes portit të Durrësit, 10 ton kanabis në shkurt dhe mars 2017.
 
Top