Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Arfenilla

Themelues i Forumit
Një kameramane hungareze është incizuar duke shqelmuar imigrantët sirianë derisa iknin nga policia.
Në video të ndryshme, gazetarja që besohet se punon për televizionin hungarez N1TB, shfaqet duke shqelmuar refugjatët që iknin në një fushë afër kampit Roeszke.

Sipas medieve, gazetarja hungareze është shkarkuar nga puna me efekt të menjëhershëm.

Në një komunikatë për medie, televizioni ka shprehur keqardhje për sjelljen e gazetares.

“Sot, një kolege nga N1TV bëri sjellje të papranueshme në qendrën Roeszke. Ajo është shkarkuar menjëherë nga puna”, thuhet në komunikatën e televizionit.b lajmi
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shkarkohet kamermanja që shqelmoi refugjatët sirianë

Shkarkohet kamermanja që shqelmoi refugjatët sirianë

c'profesion o ky?
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Shkarkohet kamermanja që shqelmoi refugjatët sirianë

Njeriu me femije ne dore vrapo, dhe nje e poshter i nxjerr kemben ta shqelmoi...A ka me idiotesir dhe felliqesir se te sulmosh nje njeri me e keqja me femije ne dore dhe duke ikur....cfare njerzish,,,ska mbet asgje...
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Shkarkohet kamermanja që shqelmoi refugjatët sirianë

Pse me del pergjysem video mua?

Kliko mbi emrin tek videoja dhe te percjell ne Youtube, mund ta shohish
 

Fly

Larguar
Titulli: Shkarkohet kamermanja që shqelmoi refugjatët sirianë

ndjej deshire per ta vrare ate kameramane, jo ne menyre figurative por deshire te paster
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shkarkohet kamermanja që shqelmoi refugjatët sirianë

Shkarkohet kamermanja që shqelmoi refugjatët sirianë

c'profesion o ky?

Personi qe incizon me kamera, ne kete rast femer.

Ja edhe nga telegrafi lajmi:

Refugjat
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shkarkohet kamermanja që shqelmoi refugjatët sirianë

Personi qe incizon me kamera, ne kete rast femer.

Ja edhe nga telegrafi lajmi:

Refugjat

shiko lajmi eshte aty dhe e lexova...por e kam me arfen qe kur hap nje teme te redaktoj edhe nese gjen gabime...nuk thuhet kamermanja, por kameramania....

nejse

sa per temen po e vertet ca njerez nuk e dine as vete ne kane shpirt apo ndonje gje tjeter brenda tyre,
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shkarkohet kamermanja që shqelmoi refugjatët sirianë

shiko lajmi eshte aty dhe e lexova...por e kam me arfen qe kur hap nje teme te redaktoj edhe nese gjen gabime...nuk thuhet kamermanja, por kameramania....

nejse

sa per temen po e vertet ca njerez nuk e dine as vete ne kane shpirt apo ndonje gje tjeter brenda tyre,

Atehere edhe telegrafi paska gabuar. Ska faj arfe, por portalet, gjithnje sipas jush ne kete rast.
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Me vje te shkoj ta mar prej dore dhe ta coj personalisht ne siri tja fal atyne te isisit ta mbajne per perdorin kolektiv. Sa mka acaru plehra...
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Paska shpetuar kamera te pakten.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Gazetarja hungareze nuk perfaqeson popullin e saj, e mesa kam pare e lexuar, ne ate vend ka shume qytetare te cilet i ndihmojne me sa mundesi qe kane emigrantet siriane.
Nuk ka pyll pa derra thote populli !
 
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Kur flasim apo shkruajme per nje besimtare te besimit te krishter se si ka vepruar ndaj nje imgranti , duhet te permendim sigurisht edhe ndihmen dhe kontributin e shteteve te krishtera per imigrantet sirian . E mira e tyre eshte me e madhe se sa e keqja e nje personi apo grupi te tyre . Zoti inshalla i shperblen per cdo te mire qe po bejne per keta njerez .
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shkarkohet kamermanja që shqelmoi refugjatët sirianë

Atehere edhe telegrafi paska gabuar. Ska faj arfe, por portalet, gjithnje sipas jush ne kete rast.

pse te duken te pagabuar?? lexojme gazeta online dhe kur lexoj perkthimet qe behen ..edhe google translate i ka zili ca gazetare .

ja kshu.

sa per temen , nuk besoj se i duhet dhene ngjyra fetare ,pasi nje individ nuk perfaqeson nje religjion te tere dhe per me teper nje komb.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Sjellje shtazarake!

Kujtoje qe nje sjellje e till eshte bere jo pa qellim dhe me paramendim. Arsyeja eshte se ne nje turme te tille me dhjetra kameramane vetem budallai do bente nje gje te tille. Kujtoje se erifja ishte e eprgaditur per te bere situaten ca me tragjike.

Megjithate bene mire se e hoqen duke shpresuar qe nuk e derguan ne ndonje vend me te mire.
 

Aver

VIP
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Shume ekstremista jane hungarezet ne pergjithesi.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Ptuuu ça monstre!
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Eshte njeri edhe magjupi, por eshte servil.

Ata s'kane shtet, s'kane territor te caktuar, jane popull nomad qe bredhin poshte e larte, rrijne te pa paster edhe po i paten milionat etj., gjana te tjera te ngjashme si keto :)
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Eshte njeri edhe magjupi, por eshte servil.

Ata s'kane shtet, s'kane territor te caktuar, jane popull nomad qe bredhin poshte e larte, rrijne te pa paster edhe po i paten milionat etj., gjana te tjera te ngjashme si keto :)

jane komunitet ne vendet tona, dhe kane perfaqesite e tyre....mgjth nuk eshte kjo ceshtja
Ath edhe hungarezia si ty nje "magjypi" i gjujti , me shkak pa shkak :)

keqardhja nga ti ska me vend ketu !
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Mua me dhimbsen ata njerez qe po ikin nga shteti i vet per shkak te luftes dhe po torturohen gjate gjithe rruges nga popuj te ndryshem.

Ti s'mundesh te me caktosh vendin, ku mundem te shprehe keqardhje e ku nuk mundem, nuk e kuptoj sjelljen tende!!

Te zezat e magjupeve i kam perjetuar vete ne lekuren time ne kohen e luftes ne Kosove, prandaj do t'i qendroj gjithmone asaj qe e thashe me larte.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Mua me dhimbsen ata njerez qe po ikin nga shteti i vet per shkak te luftes dhe po torturohen gjate gjithe rruges nga popuj te ndryshem.

Ti s'mundesh te me caktosh vendin, ku mundem te shprehe keqardhje e ku nuk mundem, nuk e kuptoj sjelljen tende!!

Te zezat e magjupeve i kam perjetuar vete ne lekuren time ne kohen e luftes ne Kosove, prandaj do t'i qendroj gjithmone asaj qe e thashe me larte.

se kuptove cte thashe....nejse
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

E kuptova shume mire, te pengoi qe i quajta "magjupe"
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

asgje ske kuptuar ...nese do kishe kuptuar sdo e ndertoje pyetjen me siper.

provo perseri meqe insiston ne faktin se ke kuptuar ckam thene :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Mua me dhimbsen ata njerez qe po ikin nga shteti i vet per shkak te luftes dhe po torturohen gjate gjithe rruges nga popuj te ndryshem.

Ti s'mundesh te me caktosh vendin, ku mundem te shprehe keqardhje e ku nuk mundem, nuk e kuptoj sjelljen tende!!

Te zezat e magjupeve i kam perjetuar vete ne lekuren time ne kohen e luftes ne Kosove, prandaj do t'i qendroj gjithmone asaj qe e thashe me larte.

pse ti nga ks je ?
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

asgje ske kuptuar ...nese do kishe kuptuar sdo e ndertoje pyetjen me siper.

provo perseri meqe insiston ne faktin se ke kuptuar ckam thene :)

Nuk kam ndertuar asnje pyetje me siper!
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

E kuptova shume mire, te pengoi qe i quajta "magjupe"

kjo eshte pyetje ....edhe pse nuk ke vene pikpyetje...ose ne rast se eshte fjali deftore ,ke bere gabim ortografik :p
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Ti po kerkon cicra ne hell tashi.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

hej ju dy , me duket se do e thrras ate gazetaren se po devijoni temen :nerv:
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Shkarkohet kameramania që shqelmoi refugjatët sirianë

Kur ishim te vegjel, na thoshin te rriturit, "mos u halitni sa e thirrmi bubazhelin", "baucken", ose "gogolin" loL

Tash ti po na thu, "e thirri gazetaren". lol
 
Redaktimi i fundit:
Top