Shoke apo me shume!?

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Te gjithe kemi shoke dhe shoqe. Shpesh nje vajze ka shoqeri te ngushte me nje djale dhe anasjelltas dhe flasin hapur per cdo gje!

Sa te ndergjegjshem jemi ne ne kte shoqeri mes dy gjinive te kunderta?
A eshte e vertet se nje djale dhe nje vajze mund te mbajne shoqeri te ngushte pa lindur ndjenja dashurie midis tyre?
--- diskutim te mbare---
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ka edhe lidhje qe kalojne ne stadin e miqesise , por vetem kur ka vullnet nga te dy apo ku marredhenia ne vetevete eshte ezauruar
Ne te kundert eshte thjesht nje genjeshter , qe ne vend qe ti bej mire , ben dem me shume
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Miqesia e vertete eshte ndjenje dashurie.
Kur them qe dike e kam shok, eshte sepse e ndjej te till, e dua shum dhe do beja shum kujdes qe mos ta lendoj. Nuk ju ka ndodh kurr te vuani kur keni humb nje miqesi dhe te ndiheni sikur ju ka thy zemren?
 
Te gjithe kemi shoke dhe shoqe. Shpesh nje vajze ka shoqeri te ngushte me nje djale dhe anasjelltas dhe flasin hapur per cdo gje!

Sa te ndergjegjshem jemi ne ne kte shoqeri mes dy gjinive te kunderta?
A eshte e vertet se nje djale dhe nje vajze mund te mbajne shoqeri te ngushte pa lindur ndjenja dashurie midis tyre?
--- diskutim te mbare---
Bëje listen e anëtarve të fv e unë i mbaj shenimet në dhomen e rrëfimeve. Jam si gurvarri i mbaj sekretet. 🤣

Lista ime në fv, është Empty .
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Miqesia e vertete eshte ndjenje dashurie.
Kur them qe dike e kam shok, eshte sepse e ndjej te till, e dua shum dhe do beja shum kujdes qe mos ta lendoj. Nuk ju ka ndodh kurr te vuani kur keni humb nje miqesi dhe te ndiheni sikur ju ka thy zemren?
E vertete ama jane ndjesi te ndryshme
sikunder eshte ajo kunder familjareve, miqeve, apo partnereve (po e fus shumes e kte :p)
 

titan

Requiem for a dream
Vallaj nuk te kuptova 😅

Po te thote, sill listen e zemrave te thyera (perfshir dhe timen qe ma theve pardje) ne fv per pak thashetheme o goce nga struga lol lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Shoku mbetet shok! Por kuptohet per aq kohe sa duam ne, sepse cdo gje ndryshon sot...
 

titan

Requiem for a dream
koh korone motra... te gjith shoke jane...
ndersa ne rinine time te hershme yhyyyyyy
kam lexuar diku : mes shoqerise e dashurise qendron vetem nje puthje !

ti i paske luajtur fene kur ishe e re lol lol
shoqeris se mos keqkuptohena lol
 
  • Haha
Reactions: NGU
Midis 1 mashkulli dhe 1 femre qe kuptohen shume mire mendojne njejte kane shume gjera te perbashketa rrine flasin gjithe kohes bashke etj etj vertet lind 1 miqesi e forte. Por miqesia e forte nuk i pengon ata te bejne seks. :D

Po e kemi një temë qe quhet - me cilin anëtarë të fv do bëje s*ks, atje të shkruajmë 😊
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Miqesia e vertete eshte ndjenje dashurie.
Kur them qe dike e kam shok, eshte sepse e ndjej te till, e dua shum dhe do beja shum kujdes qe mos ta lendoj. Nuk ju ka ndodh kurr te vuani kur keni humb nje miqesi dhe te ndiheni sikur ju ka thy zemren?

Eh...
Pyet shokun ç'mendon se?
Ose tundoje me nje provokim te vogel po stu hodh si luan 😋

Ska miqesi te sinqerte mashkull femer perjashto raste shume te vecanta, heret a vone ajo dashuri qe ju permendni do kerkoje te konvertohet natyrshem ne seks, ne mos nga te dyja palet, 99% te rasteve nga njeri.
 

titan

Requiem for a dream
ather thembrat majat .. se sjemi ktu per supozime... hamendsime dhe te tjapim ty llogari pro ose contra.
jep mendimin tend cke per te dhen kaq.
E fundit here qe me citon!

komenti yt ishte i hapur per interpretime. lol
ske ci ben gomarit e i bie samarit lol lol
 
Top