Shoke apo me shume!?

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Te gjithe kemi shoke dhe shoqe. Shpesh nje vajze ka shoqeri te ngushte me nje djale dhe anasjelltas dhe flasin hapur per cdo gje!

Sa te ndergjegjshem jemi ne ne kte shoqeri mes dy gjinive te kunderta?
A eshte e vertet se nje djale dhe nje vajze mund te mbajne shoqeri te ngushte pa lindur ndjenja dashurie midis tyre?
--- diskutim te mbare---

Po ekziston kjo maredhenie .
Nuk kam shume Kohe ktu pavaresisht budallalleqeve , shakave qyfyreve , lojerave ( te çiftet psh ) etj, un me dike ktu Kemi nje maredhenie Te shkelqyer .
E puth , e perqafoj pa pritur asgje nga ai .
Edhe ai e njejta gje .
Besoj se Kemi shume gjera Te perbashket.
Për mua eshte njeriu me i mire qe kam njohur nder kaq vite virtualite.
A do e ktheja kte maredhenie ne realitet ? Nese do vazhdojme kshu po 100%.

Kur je shoke ngel shoke dhe kaq .

Shok me benefite Eshte tjeter gje .

Ky Eshte mendimi im .

P.s harrojeni qe ta nxjerr ate emer .:D
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Ore i gje nuk kuptova une
Asnje ska bere seks me shoket ketu o shoqet?
Pra keni nje person qe i thoni cdo gje dhe sjeni hapur pak me sh? ?
Se mua sme duket krim,po e ndjeve e ben ?
Jo ?
Un gjerat i ndaj qe ne fillim.
Mund te jesh shok, ASGJE fare me rri larg vdis keq ose "hec te them nje gje te veshi" lol
 

Mogli

Be good or be good at it
Po ekziston kjo maredhenie .
Nuk kam shume Kohe ktu pavaresisht budallalleqeve , shakave qyfyreve , lojerave ( te çiftet psh ) etj, un me dike ktu Kemi nje maredhenie Te shkelqyer .
E puth , e perqafoj pa pritur asgje nga ai .
Besoj se Kemi shume gjera Te perbashket.
Për mua eshte njeriu me i mire qe kam njohur nder kaq vite virtualite.
A do e ktheja kte maredhenie ne realitet ? Nese do vazhdojme kshu po 100%.

Kur je shoke ngel shoke dhe kaq .

Shok me benefite Eshte tjeter gje .

Ky Eshte mendimi im .

P.s harrojeni qe ta nxjerr ate emer .:D
Its me mon amour....formidable
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Eh...
Pyet shokun ç'mendon se?
Ose tundoje me nje provokim te vogel po stu hodh si luan ?

Ska miqesi te sinqerte mashkull femer perjashto raste shume te vecanta, heret a vone ajo dashuri qe ju permendni do kerkoje te konvertohet natyrshem ne seks, ne mos nga te dyja palet, 99% te rasteve nga njeri.
Prandaj jan zhduk pothuajse te gjith ? Lol
Pertej shakas. Kam te till dhe i dua me gjith shpirt.
Do me lendonin po te benin nje hap ne tjeter drejtim.
 
Top