Shoke apo me shume!?

titan

Requiem for a dream
Ktu jam mor shtrige pa fshese ahhahahaha

ore padhosh, kujdes vend e pavend se do perfundosh ndonje dite si kolonjar lol lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Nje shoqe qe kisha me doli e virgjer ene e largova se ishte shume prapanike..:p
 
Une kam ex qe e kam shok dhe sot.

Mendoj qe mes njerezish te civilizuar cdo gje eshte e mundur.
Me too.
Sot si sot shok jo sepse e dhiva rend ca vite me para per inat xhelozie por e di qe me ka kerkuar 😊plus largesia ben efektin e vet.
Kemi qen perpara te dashur dhe me pas best friends. Me ulej ne preher, me mbante hopa, i vidhja bluzet,me vidhte xhaketat e lekures (me grisi xhaken 300 euro doja me e vra) i gjeja goca sexy, shkoja i prishja apuntamentet kot per qef, ma nxinte jeten kur me shikonte qe me dilin zemra nga syt lol kur me merr malli vej I belong to you e Eros Ramazzoti dhe e di qe ben njesoj sepse vetem kshu na kalonte inati
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Te gjithe kemi shoke dhe shoqe. Shpesh nje vajze ka shoqeri te ngushte me nje djale dhe anasjelltas dhe flasin hapur per cdo gje!

Sa te ndergjegjshem jemi ne ne kte shoqeri mes dy gjinive te kunderta?
A eshte e vertet se nje djale dhe nje vajze mund te mbajne shoqeri te ngushte pa lindur ndjenja dashurie midis tyre?
--- diskutim te mbare---
Ndergjegjsimi duhet te jet i dyanshem ne ket rast nese shoqnia duhet te ngelet shoqni por hall pa lind nje ndjen midis tyre ska .
Sepse bukuria tundon malet jo m njeriun . Ka t beje dhe kjo se nese i jep shkas per tkapercy ne ndjenje apo jo .gje qe mund t qoje dhe ne seks apo dashuri.quajeni si te doni por ktu lind problemi qe ska kthim mbrapa dhe ne te shumten e rasteve kjo miqsi ka shku drejt falimentimit .
 

elle

Chill
mund te ekzistoj kur e ke te dashur po me shume ndiheni si shoke ose si moter e vlla … dhe me ka ndodh
dhe sot e ksaj dite pas shume vitesh e kujtoj si me e pas njeri te familjes jo te dashur
 
Shume gje e prere me thike...
Dhe gjerat e prera me thika sjane te mira 😝
Epo va ti boj trurit. Kshu e kam programuar nder vite... sme ke pa ti qe neper foto kam thika dhe brisqe ? lol kot i mbaj un ? Apo mendove per mode gjoja "alternative" une.
Cdo gje qe vesh,cdo gje qe bej e ka nje motiv
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Epo va ti boj trurit. Kshu e kam programuar nder vite... sme ke pa ti qe neper foto kam thika dhe brisqe ? lol kot i mbaj un ?
Jo m,serio :)
Dmth nuk shoh ndonje drame te madhe
Nese ka terheqje pse jo? :)
Askush sjep garanci per asnje lloj raporti ne kohezgjatje..ndaj
 
Jo m,serio :)
Dmth nuk shoh ndonje drame te madhe
Nese ka terheqje pse jo? :)
Askush sjep garanci per asnje lloj raporti ne kohezgjatje..ndaj
Per mu eshte goxha drame sepse me pelqen te kem kontrollin e asajt qe do vi.
Do ndihesha ne siklet dhe do thoja me siguri dicka te gabuar 🤷‍♀️ eshte dicka qe kam vertetuar shum e shum her
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Te gjithe kemi shoke dhe shoqe. Shpesh nje vajze ka shoqeri te ngushte me nje djale dhe anasjelltas dhe flasin hapur per cdo gje!

Sa te ndergjegjshem jemi ne ne kte shoqeri mes dy gjinive te kunderta?
A eshte e vertet se nje djale dhe nje vajze mund te mbajne shoqeri te ngushte pa lindur ndjenja dashurie midis tyre?
--- diskutim te mbare---
Zemra eshte ajo qe udheheq ,por qe keto miqësi jane shume te rralla (sidomos ne keto kohe,dhe me brezat e rinjë).Personalisht miqesi te tille kam patur (vazhdoj te kem por jo si me pare ) vetem me shoket e gjimnazit.Sa per miqësi te ngushte,qe te shprehem per cdo gje u be kohe e gjate qe vetem me veten kam 😘😘
 
Top