Shoke apo me shume!?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kane ardh dite te veshtira...s'ka me shoke 😂
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Besoj shume ne shoqerin e paster mes nje femre e nje mashkulli. Shokun e shikon si vella dhe as ka shanse ta mendoj ndryshe.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jo Arfe , shoqeri te sinqerte nga 1998 , sja kam lyp kurre , ne fakt as ajo mua 😄
Hallall.😂

sinqerisht duhet pranu..se femrat jan shum me te sinqerta kur eshte ne pyetje miqesia..Shoku duhet mbetet shok pa prapavi..Por mendja keqe e gjinis se kunder e ka veshtir te mesohet me nje miqesi till..🤪Ti mund ti genjesh tjeret psh ..jo e kam shoqe e shoh si till.po kta jan me pikatore (se nuk i ndaje gjerat me thik)ama distanca kujdesi duhet te jete nen kontroll se shum shpejt munde te eskaloi situata 🥳veten nuk e genjen dot se te ik mendja sikur mos te me thot shok.
 

Delirium

No description ...
Hallall.😂

sinqerisht duhet pranu..se femrat jan shum me te sinqerta kur eshte ne pyetje miqesia..Shoku duhet mbetet shok pa prapavi..Por mendja keqe e gjinis se kunder e ka veshtir te mesohet me nje miqesi till..🤪Ti mund ti genjesh tjeret psh ..jo e kam shoqe e shoh si till.po kta jan me pikatore (se nuk i ndaje gjerat me thik)ama distanca kujdesi duhet te jete nen kontroll se shum shpejt munde te eskaloi situata 🥳veten nuk e genjen dot se te ik mendja sikur mos te me thot shok.
Nuk genjej as te tjeret as veten Arfe , jemi shok nga klasa e 6 e deri tani , nuk kam pasur mendje te “keqe” asnjehere per sa i perket asaj pjese .
Ne fakt kam pasur probleme me te dashurat ne lidhje me kte shoqeri , sepse dikujt i dukej e pamundur qe te egzistoje dicka e tille , megjithate me bindje te them qe mardhenie te tilla jane te rralla 🙂
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kam patur dhe kam! por nuk eshte se flitet cdo gje me ta, sadooo te sinqerte. Nuk ka si shoqja femer per femren besoj :)
 

Desa

Felix - Culpa
Si teori është e mundshme.
Praktika rezulton në diçka tjetër.
Ende mendoj të njëjtën. Në teori unë mund të mos kem fare ndjenja për p.sh. një shok. Sa do ndjehet ai shoku njëjt është pyetja!
Praktika 0 shokë.
 
Top